The Crew

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 21, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozes igrati betu jos 2 dana :)
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    što samo 2 dana :O

    da ne skidam uzaludno xd
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    hvala na informaciji nema potrebe da skidam 15GB zbog 2 dana..
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam upratio, je li ovo F2P naslov? Igrao sam malo i nije lose, ali definitivno ne bih dao pare za nju. Vise mi lici na igru za mikrotransakcije.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    P2P je igra ali sam i ja spominjao, dosta prostora za dodatna ulaganja.
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    The Crew Does Have Microtransactions, Everything In Game Is "Dual Currency"
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da, prje si imao imao pay to play igre i free 2 play sa mikrotransakcijama. Sada platis 100KM i onda moras dalje nastaviti sa plačanjem. Govna pogana pa na sta to lici ako ne lici na pay 2 win.
     
  9. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Igrao sam betu,

    Najbanalnija arkada, mrsko mi je sto sam volan spajao. Jedino sto moze uslovno receno spasit ovu igru je sutanje s rajom mada sumnjam ...
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma tesko je napravit neki MMO racer da bude dugo zanimljiv . TDU 1 i TDU 2 su lose prosli .
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  12. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    E fakat su vise pretjerali sa driftanjem u trkama. Pa ne mogu da vjerujem da su u mehaniku voznje Ferarija ugradili drift nacin igre. Nema krivine u kojoj Ferari u ovom video nema oversteer. FUJ.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Citava igra je takva, totalna arkada. Neko je uporedio sa NFS-om. NFS je par svjetlosnih godina ispred voznje u ovoj igri.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije to oversteer, vec cisto animaicja skretanja. NNije driftanje. A da je debela arkada, jašta je.
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kakva animacija, kako nije driftanje, kada zadnji kraj vuces u zavoju.
    Poredjenje sa NFS-om se moze samo sa Most Wanted (2012) i ovim novim Rivals. Posljednji NFS koji je imao nesto bolje ponasanje u zavojima bio je The Run.

    Ne smeta mi sto je arkada. Ako hocete simulacije imate ih dovoljno na trzistu pa igrajte njih. Meni odgovara sto i jeste Casual igra, nemam ja vremena u zivotu voziti 50 krugova po nekim stazama uz realnu fiziku bez volana kao sto je G25 ili G27.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ama covjece to je vizualna animacija.. nije driftanje. Ne proklize, ne gube se performanse, ne prafi špure. Auto se jednostavno ljulja. Nije driftanje kao u GRID-u 1. JEsil' ti igrao The Crew ?

    EDIT: A ako misliš u ovim oštrijim krivinama (ne samo ljuljanje pri skretanju) i driftanje.. da drifta ali je to odlika vecine arkada. To se desava i u codemasters F1 igrama. Slazem se. Nidje veze. Trackmania hendling je bolji.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    EDIT: Staro je to drug:

    Inace je igra pomjerena za drugi decembar.