The Crew

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 21, 2013.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  2. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Napokon kustomizacija kao u NFS:Underground, mada mi se gameplay cini jako prosjecan.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Iiiii dobio beta pristup. Zelim srece i ostalima da dobiju pristup i probaju.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam se isto prijavio ali nema maila jos. Ako neko dobije viska kljuc/access nek proslijedi jebi ga. :smt003
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Damn it nisam ulovio.. Ako nekom ostane viska key nek salje. :smt003
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Otislo je minut-dva nakon postanja linka. Mozda su botovi. Uspio sam jedan ubosti.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja otvorio cim si postao i nije bilo :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci ja sam haman zadnji ključ uzeo.. hehe. Pokusao sam uzeti jos koji ali registruje IP, a mrsko mi bilo preko proksija.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    ja ovo sebi kupio ima ihiii, sta cu kad mi se svidjela cim sam prvi video o igri pogledao, bar mi nece biti zao ako se zajebem pa ovo ne bude valjalo kad izadje jer sam radio na svoju ruku, onako da me neko nagovorio da kupim a ne valja svako bi mi bio kriv :mrgreen:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Obzirom da su mi bila niska ocekivanja, igra mi se svidjela. Kako je nemoguce naci MMO da nije RPG, ovo bi trebalo biti osvježenje. Fizika je u rangu tipicnih arkada kao NFS ili GRID 2. Nista posebno ali se moze zabaviti.

    Grafika je losa. Ispod prosjeka. Dosta gora od zadnjeg GRID-a. Modeli likova su dobro odrajdeni, auta su meh a "world" je bas los. No i kao takva, kada stavim sve na max out, ne mogu baciti ni 30 frejmova ali kakao nema ogromne razlike izmejdu high i ultra, nije neki bed. Beta je pa treba ocekivati bolju optimizaciju.

    FPS je lokan na 30. Vjerovatno bas zbog optimizacije. Nije nemoguce igrati ali se nadam da ce implementirati i za betu 60 FPS.

    Pricu nisam nesto pratio. Odradio nekoliko questova/utrka.

    Sve u svemu zabavno je. Ali..

    ..vidi mnogo prostora za mikrotransakcije. Bas kao u tipicnim MMO igrama. Ne znam kako su se izjasnili po tom pitanju. Ako i bude, nadam se da ce se orjentisati na kozmetiku a ne na p2w.

    Koncept ima mnogo potencijala ko zeli arkadnu MMO zabavnu racing igru. Vidjet cemo u nastavku. Za sada su prvi utisci pozitivni ali opet kaze, imao sam niska ocekivanja pa vjerovatno ima i toga.

    Uglavno igra je ispod prosjeka sa tehničke strane ali ima zanimljiv koncept kojeg bas i nema na trzistu osim mozda NFS world ili nesto slicno.

    EDIT: FPS se ipak moze podesiti po želji, u my documents: http://pokit.org/get/img/8c2d73a5adb137 ... 80b8ba.jpg
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. anel007

    anel007 Komšija

    ko igra max lvl u beti je 10, cisto da se zna

    ja polako obilazim USA, kad vec ne mogu uzivo, sa focusom koji je mala zuca pogotovo kad mu upgrade uradis i sto se mene tice igra je sve sto sam ocekivao a kao sto nails kaze nisam ocekivao nista pretjerano puno, cisto neku finu zamjenu za nfs (mislim na nfs koji je meni najvise legao a to su verzije underground 1 i 2, most wanted i ostale gdje je bilo "napucavanja" auta) sa dobro doslim dodatcima koji se fino uklapaju, igra nije zadnje cudo tehnologije kad je grafika u pitanju sto meni i odgovara jer je sa skoro svim na max i u beti mogu drzati lockanom na 30fps sto ce nadam se do finalne verzije biti jos ugladjeno

    sad samo cekati 11. novembar da igra izadje :)
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Hajde da konacno i ja zaigram ovo, ulovih key!

    Inace igra izlazi za moj rodjendan, ako bude valjalo, bice fin poklon. Ako ne, bice i previse alternativa, nesto su mi se sve AAA naslovi skupili oko rodjendana. :mrgreen:
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro ovo izgleda samo prezahtjevno brate. Sve na ultra i 4xmsaa i ne moze da drzi konstantno 30fpsa, ako spustim na fxaa onda grafa opterecena samo 30% ali mutno do bola. Cudi me da ne implementiraju smaa kao u AC3 ili crysis3, odradjuje odlicno posao uz minimalan pad performansi a ne zamucuje teksture kao fxaa, i cudi me sto nema 2xmsaa vec samo 4x. Mozda bude u finalnoj verziji, ali ne vidim kako bi ovo moglo ici na 60fpsa osim bez AA ili da ubace smaa. Inace meni grafika dobra, puno bolje od grid 2, naravno sve na ultra i 4xmsaa.
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Extra koncept, uobicajen zaplet i nelosa grafika. Optimizacija bi mogla biti i bolja ali uzevsi u obzir da je ovo beta moze proci. Iskusio sam micro stuttering koji se rijesi tako sto se u task manageru priority igre stavi na high - u slucaju da jos nekoga zadesi. Vidjecemo kakva ce finalna verzija biti ali u svakom slucaju mislim da ce vrijediti para.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    koji je fazon ako sada ugrabim key, jel mogu igrati do full verzije nakon toga valja kupovati igru?
    ako ko ima key viška nek mi ubaci ga u pp :D

    edit:

    Evo ugrabio sam key skidam igru pa da vidimo o cemu je rijec :)