Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koji hejt bacam na ovaj Sons of Anarchy.

    Kako su lose uradili od 6 sezone, nastavili su u 7.
    Onakvu seriju skrsili do bola :/

    naci boze sto bi reko Ramiz zmaj :D
    Uglavnom pratim je et da zavrsim, al krs postala..

    STa se desava sa ovim producentima, nemaju ideje nakon par sezona ? Il treba furat na fazon true detective... 1 sezona mjenjat postavu
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam prestao na kraju one sezone kada je Abela napokon našao i ne planiram nastaviti. Imam još Farga da sagledam 2 epizode možda da završim, kanim se ima 3 mjeseca hehe.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma jarane svaka serija unazad 3 godine otprilike ide ovako.
    1 sezona zagrijavanje
    2 sezona top
    3 sezona ne znamo sta cemo, ajdemo pobit pola
    4 pobij ostale
    5 mega reklame o svemu i svacemu da ce biti
    6. 3.4 tacke :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Farrell bi trebao biti u drugoj sezoni detektiva.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ko nije upratio, pocela je osma sezona TBBT. Onako, i dalje nisu na nivou prvih 2-3 sezone.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    blaga preporuka za Gotham ;)
     
  7. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ne kontam, meni gledljiva totalno, ali i producenti znaju da ce uvijek biti 50/50 ocjene gledatelja.
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne znam je li ko prati, 12 epizoda do sada, solidno uradjena.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja pratim
     
  10. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pratim the Blacklist, extra serija uradjena barem prva sezona. Pocela je druga i valjda je nece upropastiti. Uglavnom topla preporuka svakome ko voli da gleda FBI u akciji :p
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    WHAAAAAAT??!!! Hell yeah! 8) 8) 8)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Tužno koliko je losa zadnja TBBT sezona. Poceo gledati the strain, nije mi se mnogo dopala ali cu odlgledati sezonu da vidim u kojem pravcu ide. Bilo bi mnogo efikasnije da ima neka misterija a ne ovako.. sve je servirano.
     
  14. rijads

    rijads Aktivista

    Ovo uopste nije onaj isti tbbt ne kontam sta pokusavaju, ili im je jednostavno ponestalo ideja pa seru na razl. nacine izvlace jos para dok ih televizija ne ukine.
    Sreca pa je izasao sillicon valley, daleko je bolji sto se tice ovog tipa humora.
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Big Bang Theory uzas, nema humora nikako, sad je gledam cisto kao neku "sapunicu" da vidim sta ce se desiti i to je to, nasmijem se jednom po epizodi i to ako valja.

    Preporuka za Blacklist, odlicna serija, jedini nedostatak je ogromna sklonost ka nerealnim scenarijima (sacica negativaca upadne u FBI bazu u sred Amerike i sviju ih zarobi ...itd :mrgreen: ).
     
  16. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Slazem se s tobom da Blacklist ima nekih nerealnih scena ali su morali malo akcije uvesti :p Najbolji je Redov upad na pocetku serije u FBI :p
     
  17. heroic

    heroic Komšija

    Ma ja pratim nekoliko serija, cisto da uvijek imam sta gledati, najbolje serija ikad su mi Alias, House, Game of Thrones i House of Cards.

    The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Burn Notice su isto imale svoje dobre sezone/epizode.

    Sve ostale su "dovoljno dobre" da gledam kad nemam pametnijeg posla ili trebam ubiti vrijeme/dosadu. Tu spada i Blacklist, skroz solidna serija.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Person? The 100? Criminal minds??
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Peta sezona Boardwalk Empire je u toku ko nije upratio.
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Criminal Minds pratim, ali su mi previse linearni i predvidljivi, slucajevi previse slicni, svaka epizoda istu strukturu ima, ne bi skodilo da malo nesto promjene, ali inace serija je super.