Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Kupi koji hoces, zaboli me zato samo kazem d aje edge uzas zivi, naterija jos gora, precjenjen za ono sto nudi nekada je bio bolji od drugih, ali vise definitivno nije ja sam digao ruke od samsunag anakon s5, i stalnih kvarova na njemu, nema zivaca za te gluposti, hebote kinez mi radio duplo duze, i sigurnije od njega to je sramota
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ni meni nikako ne štima edge ekran, više šminka fazon nego sto je korisno.

    Nije niko rekao da je S9 loš mobitel al ne opravda svoju cijenu paprenu.

    Samo cijene nabijaju a inovacije 0 bodova.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    JVC likes this.
  3. efo

    efo Komšija

    Ako mislis na Mi Max 3 da nece doci sa 710, to znam, govorio sam za Mi Max 3 Pro, koji jos nije ni potvrdjen, al spekulise se da ce biti.

    p.s. i meni je edge fazon bezveze skroz.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Midlio sam na mi max 3
     
    efo likes this.
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci hoces reci da je S9 fluidan jer se ne vidi razlika. Probao telefon u Saturnu, kameru maksuz jer je billboard 10 sa 10 da imaju 3 kamere, 40mpx nazad, 20 napred. U realnosti, nije kamera 40, nego je neki fazon da slike od 10mpx izgledaju bolje. Prednja kamera nema ni autofokus lol

    Ovdje neki govore da S9 ne opravdava cijenu a p20 pro skuplji i slabiji opravdava? Aman
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nemoj tako, promjenili su položaj kamere sa s8 na s9, hahahahahahahahaha. lmao.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Gdje ba p20 pro skuplji sta lupas gluposti matere ti, nemoj pricati nebuloze, ako si ti samsung fanboy tvoj problem, ali nemoj lagati ljudima s9+ je skuplji 200-300km, sto se kamere tice jeste 40 mega pixela, ali snima sa 10 mozes, i sa 40 samo ti slike budu prevelike, i kamera je najbolja na svijetu to su svi, ali bas svi pokazali, i dokazali, s9+ nemoze ni prismrditi dnevne slike inekao, u zatvoreno prostoru, i nocu s9 je smijesan, presmijesan u odnosu na p20 pro. Ima 2,5 puta veci senzor onaj ko se razumije u fotografije zna sta to znaci, naravno ti se razumije ko marica u kriv qurac jer vidim da pricas budalastine, ti voli svoj s9, ali ja ga nebih ni na poklon meni je uzas, i gotovo samsung sa svakim modelom tone stizu ga mnogi, jos lupaju cijene ko blesavi samo recikliraju smece godinama sa mizernim pomacima, promjene cpu, ram i isti klinac, od s7 do s9 isto sve sem procesora, uzimaju lovu levatima koji su zaludjeni sa samsungom donedavno im softwer bio smece prve klase dok se nisu malo prizvali pameti.
    s9 se poredi sa p20, a s9+ sa p20 pro cisto da nesto naucis
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma


    Da mi je znati koji su to "svi" što kažu da je najbolja kamera.
    Evo kolega Dino i nije toliko oduševljen tim strojem od telefona.
     
    NaLe! likes this.
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Kolega dino je jako relevantan lik to je cudo, procitaj malo svetske portale, dxomark, i sve drugo, br.1 jepa tebi bilo pravo, ili ne, cijelom svijetu savrsena, svi je hvale ali mali bosnjo pametan svi glupu, vidim ja da sa tobom nevrijedi polemisati ti zi zaludjen samsungom, i uzivaj niko ti nebrani, ali probaj nesto drugo u zivotu mozda se iznenadis.
    Slikao sam sa s9+ iste stvari kao s aovim nemaju sta traziti skupa.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aj malo ohladi se.
     
    Vedo likes this.
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Ti popij lijekove, i nemoj meni pametovati jeli ti jasno
    namam se ja sta hladiti, neka svako ko misli d aje pametan malo procita prije nego sto se provaljuje, ispad ada su svi glupi sa,o par kvazi likova pametni u pm, a nisu probali nista u zivotu, probaj malo pa onda nesto pricaj.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kad je MS prodao Nokia Huawei je bukvalno usao u zgradu i samo podijelio nove ugovore ljudima i rekao im da nastave raditi sta su i radili. Rezultat toga je i ova kamera od 40MP koju je Nokia i prije imala. I prije su po defaultu slike bile 5MP sa 41MP senzora.. i prije su govorili nije bitno koliko MP ima nego sta radis sa njima, i tako je i nasatao PureView
     
    NaLe! and JVC like this.
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Jos je senzor 2,5x veci nego na drugim m obitelima sto daje bolje slike u uslovima loseg osvetljenja, s9+ po danu pravi iste slike nema neke razlike, ali u zatvortenom, i nocu nemogu se porediti, ni pod tackom razno
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Popio evo maloprije, a savjetovao bi da i ti odes pa popijes sta. Uostalom, bezvez ti je prica sada postala stvarno. Bas fuj, kad se krene tumbat o necijim problemima ali aj...
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    ne kontam koji ti je kurac, seres kao neki neargumentovano samo zato sto ste zaludjeni samsugom, niste u stanju da priznate da nije tako bajno kao sto vi tvrdite, halo ba edge ekran, i kita od baterije dvije stvari koje ni kineski mobiteli nisu tako zasrali.
    Lijeno nesto procitati pa sve pametni, pametni ko moj qurac.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja ne serem nista, niti sam bilo cega fanboy, prosle su te godine.
    Niti sam igdje rekao da je edge nesto ultra, uber, bla bla, samo rekao da meni ne smeta LICNO, a bas me briga jeli uopste postoji.
    Ja sam samo osporio tvrdnju da samsung, barem sto se tice S serije lag-a, jer jednostavno nije tacno.
    Kameru ja nisam ni spomenuo, ne citas opste, nego samo u bijesu bacas postove bezveze.
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    halo ba ko je spominjao lag, svaki mobitel vise klase radi fluidno nema tu suplje samsung ovo, ili ono samsun ge donedavno imao los softwer, spor dok se nisu rijesili onog touc wiza, ili kako se vec zvao, bili su spori, zapinajli ko ludi, jebes mobitel od milju koji nije fluidan, fluidni su kinezi od 300km da nebudu ovi
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Opterecujes se sitnicama, a to vodi gdje ne treba u zdrastvenom smislu, toliko od mene.
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    @Admin pls sankcije

    Druze, samo da ti kazem da sve sto iznos je neosnovano jer nemas nikakve dokaze osim licne utiske. A i oni se temelje na trodnevnom koristenju. I molim te da ne prozivas ljude koje ne poznajes. Ti sigurno neces probati toliko telefona koliko smo mi koje prozivas probali. I tako nisko pasti da nekoga ko je bolestan prozivas po "bolesti" i lijekovima je dno dna i govori sve o tvojoj licnosti. Ruzne rijeci i prozivanje po javnom forumu je samo jos jedan dokaz tvoje licnosti.

    Mogu kupiti telefon koji pozelim ali i dalje stojim iza toga da je S8/S9 odlican telefon iz vec predhodno nabrojanih razloga.

    Cijenu niko nije spominjao, a da je danas sve precjenjeno, stojim i iza toga.

    Lp
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Niko nije rekao da nije odlican, ali isto tako nisu najbolji, gube bitku po mnogo cemu od drugih, meni licno su smece radi ekrana, i baterije i zavrsena prica
    Ovdje je mnogima mrsko procitati bilo sta u zivotu nego klasicni balkanski mentalitet, moje je najbolje sve drugo je smece, a niko, ali bas niko se nije sekunde informisao nego sve nesto glume pamet.