Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sigurno je da su oba telefona vrhunska, ali ja sam bliži opet priči za uzeti nešto sa pure Android pa onda uređajuj po želji sa aspekta launchera i ostalog.

    Sviđa mi se mogućnost da dobiješ update prvi bez filozofije, doduše možda se malo ostarilo oko ROM-ova i ostalog.
     
    Haker likes this.
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    gledao sam i pixel2 xl, al nesto mi ne leze vala

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. efo

    efo Komšija

    Hoće mi nešto bit kad vidim ovaj soluf na telefonu. Dislajkam ovakav dizajn skroz
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Sto bi klixovci rekli, zub :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ma raja sere, ja ga vala ni ne primjetim

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolje nego edj.
     
    Vedo likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ni meni ne smeta ovaj notch posebno kada ga možeš sakriti. glupost mi je jer ga imaju radi kopije Iphonea, tamo je opet radi neke funkcije i senzora, Androidu to ne treba
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ma sad je cak vise stvar ponude ekrana i senzora, kao hajde ima na lageru plus na iPhone, valjda oni znaju kako treba :p
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jao soluf, zub, brada, svega sam se naslusao. :DMislim da je najgore na Pixel 3 XL, ono je katastrofa. Uredu kad je manji pa se sakrije softwerski, al ono sto google pravi je pretjerano.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imas li informacije od vibera, whats appa, facebooka i sta vec koristis na always on displayu? Kod mene na Mate10pro nema ništa osim sms poruke i propuštenih poziva. P20pro je dobio 8.1 android i emui 8.1.0 pa reko da nisu to ispravili jer u mene je jos uvijek 8.0

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    nisam ni skontao da ovo cudo ima always on display xD

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    @dino73n - nema od vibera obavijesti na Always On ekranu ni kod mene.
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    i ja sam pazario xl2, white, 128GB :D
    na prvu, kamera brutalna, vidjet ćemo ostalo za koji dan.
     
    Esh, Haker and Vedo like this.
  15. Esh

    Esh HWB

    Mozda je napuhano, no na netu sam vidio da je bas dosta ljudi slalo na servis / RMA, najcesce zbog USB-C konektora na telefonu..
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Da, znam, znam sve, al eo duša mi je na mjestu, izletio za finu lovu. Nemoj mi napominjati te boljke njegove, ima ih

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jel ko dobio ovaj chrome sa novim izgledom? ne mogu uci u history, odmah crasha.

    isao na clear data, ali opet isto.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja jos nisam...
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Verzija 69 :) Redesign za 10. rodjendan, priblizili su interfejs jos vise material designu sa telefona.
     
  20. Archiebald

    Archiebald Novi član

    Imate li kakvih preporuka za telefon do jedno 450 KM? Do sad najvise sto mi se svidjelo je Lenovo K8 note, Honor 9 Lite ili Honor 7x u tom cjenovnom rangu...Ima li sta bolje za te pare?