Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da nije neki bug moguce. Cak mislim i saigraci kad ubijaju ti bi trebalo da mozes uzeti municiju poslije.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, mogu pokupiti bilo ko da ubije. Ali nece svaki put. Moze biti i bug. Ono, 50-50. Svaki drugi put nece da pokupi. Ubio ja lika ili neko drugi.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam primjetio nesto tako. Mada nikad ne igram solo, i u squadu uvijek je neko support, pa i ne obracam paznju na municiju iz mrtvih protivnika. Tako da je moguce da taj bug i postoji. Because DICE.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozda ima neka fora. Sa medicom sam igrao samo u beti, vecinom support levelovao mada nisam BF5 opcenito puno igrao pa mozda ima fora koju sam propustio sto se sakupljanja municije tice. Ali evo, nekada hoce nekada nece:

     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja izbjegavam igrat vikendom jer sav antitalenat tad igra, i partije budu brutalne sa svim debilima koji kempaju i ne rade nista okolo. Ne postoji djaba weekend warriors naziv.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne igram nista sto je time limited. Apsolutno me ne interesuje. Sta udjem odigram super mi se svidi i gotov mod za 3 dana, i nema ga nazad mjesecima. Zajebi to.
     
    Pelikan likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja se ne mogu sjetiti da je ovo praksa u nekim drugim naslovima. Imaju "eventi" u svim igrama koji budu par dana, ali oni ukidaju modove koje cine BF. Proslavili su se sa BC2 i rush-om.

    Vise bi imalo smisla da ukidaju Firestorm.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Zabavan ovaj medic pravo. Nije tolika frka za ammo kada se ušteliš. Samo sam skontao da vuku bug za dimne jos od BC2/BF3. Kada opalis u zemlju ili dio zgrade (vecinom na hamadi).. nista se ne desi. Dvije dimne ispaljujem da dignem timskog i nista. Valjda prodje kroz teksture ili sta vec.

    Ko zna koliko aseta oni vuku koji su stari deceniju.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Medik je sasvim ok klasa.

    Taj bug je cudan. Nekad opalis, nema dima, ali mi dosta puta jarani iz squda koje hocu dici kazu da ima dim iako ga ja ne vidim. Magic.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Haha e jbg. Da znam onda, probat cu dizati i ako ga ja ne vidim.


     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mada i to je lutrija. Zato uvijek pitam ove koje ozivljavam ako zabaguje ima li dima. Lol
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad kontam, da li nekad ja vidim dim a protivnik ne ..lol. Nije me medic privlacio vec htio izlevelovati Tomsona. Obzirom da za njega treba Medic lvl 20.

    Ali ne ide, DICE je ipak jaci. Dosao sam do lvl 19 i to jedva. Igra kreša svakih 10min ili na desktop ili se diskonektuje sa servera. Nisam nikad' uspio sastaviti barem 20min.

    A samo BF5 ima prblem "kako da balansira timove" od svih igara. Ne kontam. Sacekat cu jos ovaj ultra yebeni patch i to je to. Igra je mozda izasla u beta stanju ali je sada alfi.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    [​IMG]

    Nije mi se do sada dešavalo, ali novi patch novi belaj....tuga.
     
  15. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Meni je igra bila puno bolja na pocetku nego sad.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja iako imam cilj a to je da nagrajndam do one crne kkk uniforme sto se dobije na 40 levelu... nemam volje palit i ganjat se sa nevidljivim ljudima. Nisam sedmicu i vise upalio. Na lvl26 sam mialim sada.

    Ne mogu vjerovati da im treba skoro 2 mjeseca da patchaju game breaking bug kao sto su nevidljivi ljudi. Al zato brale kad je trebalo face paint, i skinove za tenkove hot fix, to je u roku od par sati sve ispravljeno.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    U četvrtak je update.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mogu reci da ocekujem ista pozitivno. Jedino mi na umu sta ce sad sjebat.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da oni sjebu neke trivbijalne stvari, mozda bi covjek imao vise tolerancije.

    Ne vjerujem da ce se nesto posebno promjeniti. Ja sam vec instalirao gta5 da je ponovo obrnem.

    [​IMG]
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    "In this update we’ve taken positive steps towards removing instances of the ‘Invisible Soldier’. We believe that the extreme instances of this issue have been stamped out, though we’ll be monitoring for any lingering issues."