All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. heroic

    heroic Komšija

    I meni pise 30k/1god. Prvi servis odradio na 10, odsad cu na 15, mada ne vjerujem da cu godisnje prelaziti vise od 15-18 tako da cu vjerovatno godisnje raditi. Kontam ako su rekli moze 30k, nije smak svijeta da uradim poslije 20k. Pogotovo jer ako predjem vise od 15k znaci da sam to putovao po otvorenim cestama.
     
    Haker likes this.
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Jučer malo gledam gume, i u Guma M piše akcija Bridgestone 90 KM/kom 195/65R15. Danas išao poslom u Velesice i svratim, nigdje žive duše, za 10 minuta sjeo u auto, nove gume montirane, ljetne u gepeku.

    Hoću reći, za 10ak dana ce krenuti gužve, a sad nigdje nikoga.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam prosle godine u desetom mjesecu kupio gume. Isto tako, nije nikoga bilo pa zamjenim i ulje i odradim optiku (špura).
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da je prosle godine u gumam bilo snizenje na black fiday, Bridgestone 205/55 16 je bila oko 100KM, standardna cijena 130-140KM.
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mislim da im je sada akcija na Bridgestone, Yokohama i još neke na kartično plaćanje u guma m. Nisam zagledao plaho jer mi ne trebaju druge zimske ove godine.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemaju vise internet stranicu samo za gume, cini mi se da su je ugasili pa ni neznam kakva je situacija sa cijenama.
     
  7. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Moraš otići i vidjeti lično, ili telefonom, mada u Nedjaricima nisu imali ove sto sam ja uzeo, a u Velesicima jesu.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakav je fazon montiranje zimskih guma na ovakvom vremenu haman mjesec dana prije roka?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Fazon da nema gužve, da se ne moraš naručivati i sl, a uz to ako kupuješ, obično su akcije ranije. A ako misliš na toplo vrijeme, pa nije se jednom desilo da je 15.11. 25C, ništa tim gumMa neće biti.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne prelazimo svi 5k mjesecno pa da se gume poderu ako se raniej montiraju. A vec sada zna u jutro bidi 4c.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Došao mi akumulator ali idioti iz DPD ga sjebase. Pušta malo kiselinu i ovaj žuti osigurač za transport je bio vani. Ima li mu spasa osim vraćanja? Čekam odgovor od prodavača poslah mu slike. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je neko vozao/servisirao e39? Kakvi su za odrzavanje? Konkretno benzinci.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kakav ce star BMW biti za odrzavanje nego patnja :D
     
    Vedo, NAILS and dams82 like this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesu oni do 98, ovi nesto mladi 2.5 benzinci su navodno zahvalni. Ali opet, niko ne voza. Bas me zanima kakvi su iz prve ruke.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa i nov je patnja :D
     
    AhmeT likes this.
  16. kio

    kio Komšija

    Kupio sam par artikala sa Silux i pravo sam zadovoljan. Osvjetljenje tablice za CMax je bilo 8.50 KM, u Sa je najeftinije 16 KM. Od mene preporuka, bar za moje auto ima dosta dijelova.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pitao bih te ja kad te snijeg na Rostovu zadesi a ti na ljetnim gumama :) Btw ja sam ih jucer stavio

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Na Rostovu te ne spašavaju nikakve gume, kad je cesta projektovana ko ni sebi ni svom, sve kontra nagibi u okukama. Mala kišica i nema te. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tesko da ima E39 za kupiti u postenom stanju, jednostavno su dosli u ruke likovima koji ne mogu ili ne znaju ili ne zele ga cuvati i odrzavati.
    Vidio sam po Evropi par na oko finih primjeraka ali u rukama starije gospode koji su vjerovatno prvi ili drugi vlasnici.

    Vjerujem da je odlicno auto kad je utegnuto, pogotovo redni sestaci su kul, ali ko ce to danas odrzavati i po ovim cijenama benzin sipati.
     
    Stevie_Ray and dams82 like this.
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A tek u Austriji registrovat, hehehehe