1.Maj

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Chem, May 1, 2006.

?

Kako bi ste ocijenili ovaj 1.Maj

  1. Odlican

    28 vote(s)
    100.0%
  2. Standardica

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Najgori do sada

    0 vote(s)
    0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chem

    Chem Komšija

    Kakav vam je bio prvi maj
    Meni nikad gori :evil: :evil: :evil:
    kisha kisha :evil: :evil:
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Solidno tenda,rostilj,kokteli,piva...
     
  3. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    NAJGORI!!!!!! SVE MI PROPALO, HEM SAM U TRI UJTRO ZAUZEO MJESTO, DA BI NA KRAJU SLAGALI DA SAM MAZNO 50 KM PA SE POSLIJE IZVINULI. BILO SVEGA. I NAJGORE STO SE SVE RASPALO DO 15.00 h sorry admini na caps lock
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    ma imas razlog da poludis :smt003
     
  5. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    super,rostiljanje s prijateljima,nije lose mada je kisa znala zaustaviti veselje po par minuta :mrgreen:
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    hmmm.... poceo u 11h zavrsio u 21h tako sto sam isao po brata koji je mrtav pijan zavrsio negdje u Srednjem u nekom restoranu bez kinte bez prevoza sa dvije trebe... a ja sam pojeo 1kg cevapa 0.5kg hamburgera popio 2l kole, 3 sinalco energy's i 0.5l jegera....

    sve u svemu... zanimljiv 1. Maj :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)
     
  7. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Slavilo se kod kuce pa na jezeru..Stigla mi oprema za Ribolov...3 stapa sa blinker,plovcima,udicama,olovo...itd. :mrgreen:
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Odlicno...zabavni park. I da...u Becu je bilo tokom cijelog dana lijepo, suncano vrijeme.
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    da niste mozda slavili na piramidi ?

    NAJGORI DO SAD VRIJEME POKVARILO STVAR i plus sam se oklizno u rijeku :evil:
     
  10. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Hehe dobro ti to kamikaza što reklamiraš Visoko i piramidu ;) Al' eto sad sam se smirio od ovog jučerašnjeg događaja i skontao da je ustvari predobro bilo kako god ja gledao na to. :) Kad se samo sjetim u 3 ujutro kad smo krenuli, mrak zaustave nas dva pijana tipa, pitaju odakle ste, kažu oni patrola 8) vidi patrole nisu. I tako gore prepadali jedan drugog dok smo se penjali na Ravne, predobro bilo. Roštiljali, samo kiša zeznu al' eto. :mrgreen:
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma moram malo reklamirat :D zamisli BOSNA IMA PIRAMIDU SELIM SE U VISOKO :D
     
  12. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista


    Kad vidim da je Dzahdo na forumu ja lagano pokupim CD-ove sa stola.
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    0d 10 do 22 samo pivo pivo pivo malo rostilj i votka

    bio sam mrtav pijan, nikad u zivotu nisam popio toliko puno zamalo u hitnoj zavrsio

    Sve u svemu odlicno zavrsilo
     
  14. wacko

    wacko Aktivista

    gdje ces pivo i votku lol :mrgreen: Meni je je bilo dobro sjedio kod jarana u garazi u Obodnici (donjoj) na obroncima Majevice :mrgreen: Od 8 do 18 pivo,vino-vino,pivo i smucilo mi se sve citav zivot mi se u tom trenutku smuci i aj fino na autobus na 17-ku u Tuzlu na Stupine(moje naselje) odspavo 1 sat i ko nov 8)
     
  15. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ne slavim 1. maj.
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Bravo @zasto_pa_zato isto dan kao i svaki drugi pogotovo nama neradnicima :D
     
  17. Chem

    Chem Komšija

    joj opet isto,pitao sam kako vam je bilo za i 1.Maj da kaze kakav mu je bio ,a ne ko slavi a ko ne :p
    Ako hoces da znas ne slavi niko 1.Maj nego trazi priliku kad su svi slobodni pa da se moze druziti i malo opijati........itd :D
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    tako je :)
     
  19. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    E pa ja ne tražim priliku da se opijam, to mogu kad hoću, da hoću.
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Ali tradicija je TRADICIJA.

    Drugi dani nemaju takav šmek.;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.