24" LCD Full HD Monitor LG Flatron W2453V

Discussion in 'Računari i komponente' started by eDeal, Sep 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. eDeal

    eDeal Novi član

  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cestitke na pokretanju stranice, ali ovaj podforum je namijenjen za trgovinu između fizickih lica, a ne kao posrednicka platforma za prodavnice, aukcijski site ili zalagaonicu ili koji je vec biznis model.

     
  3. eDeal

    eDeal Novi član

    prodaja je između fizičkih lica i riječ je o 1 komadu polovnog artikla a ne o nekoj masovnoj prodaji ( logo i naš sajt se pojavljuju vise kao garancija , sve se odvija izmedju fizičkih osoba )
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ako ti je username eDeal i linkujes na stranicu edeal.ba i artikle svoje OLX stranice, ti si defakto business user koji reklamira svoj site na ovom forumu.

    Nacin na koji se transakcija realizuje u konacnici nije ni bitna, ali naredne objave ovog karaktera ce se tretirati kao spam dok god se proslijedjuje "promet" na eDeal ili poslovni OLX profil.

    Na ovom forumu ima jos ljudi koji zaradjuju na osnovu trgovine kompjuterskom opremom, na malo i na veliko, ali niko od njih nije otvorio na podforumu oglasa svoju prodavnicu.
     
    Vedo, bhd, kolinsb and 3 others like this.
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Po toj logici treba mu i avatar ukloniti :) :)
     
    p4ja likes this.
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    Ovdje su izgleda svi preosjetljivi i isuvise njezni..
    pusti lika nek prodaje sta hoce, kad moze onaj serpe i kasike prodavat po hwb sta fali pa kakav god da je hardware.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zamisli da svaka firma otvori acc i popuni forum svojom ponudom...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Da zakljucimo diskusiju, nije ok za foruma, svakako ce se oglasti uskoro gasiti. Nek ostane ovaj, slijedeci ce biti obrisan.
     
Thread Status:
Not open for further replies.