4G Internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by exwizzard, May 24, 2017.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Koristio ovih dana onaj mobilni internet T-Mobile u Dalmaciji, 11 Eura 7 dana flat. Na mobitelu ikonica "4G+", DL brzina preko 60 Mbps


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    Kod mene na bonbon oko 75 Mbps kazu to je pola mada mogu pustiti i 150 Mbps ! 4G i 4G+
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jos lafo ganjao global verziju zbog LTE al do tada cu imati Note 8 haman Xiaomija :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ko ce prije do 4G signala, mi ili mjesec.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mjesec sigurno.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Sta je problem, lijepo je receno do kraja godine. Samo nije precizirano koje. :D
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kako koje, pa do 2018......hidzretske :D
     
    dino73n and Esh like this.
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kažu usko sarađuju sa BHTelecomom, idu prvi :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozda u nekom paralelnom univerzumu...
     
  12. nivla

    nivla Komšija

    nakon stu su iz ericson tesle tuzili bht na opcinskom sudu u sarajevu jer je odabrao najnizu cijenu za 4g/3g/2g bazne stanice (huaweia) ko zna kad cemo vidjeti 4g kod nas, ocito ne postoji politicka volja da bht to prvi uradi iako su uveliko spremni(finansijski i tehnicki) za upgrade svih postojecih stanica
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Imate li preporuku kakvog jeftinog 4G uredjaja u koji mogu ubacit Hrvatsku & Austrijsku (kad sam tamo) SIM karticu i da taj uredjaj baca WiFi po kuci? Sluzio mi je super SGS7 Edge (tethering) al crkao mu skroz display pa ne mogu ni da mu pristupim da mu upalim Developer Options pa da mu putem PCa upravljam i pokrenem tethering. Il ako znate kako upravljat mobitelom putem PCa bez upaljenog developer options (vidi se Samsung logo na pocetku, doduse samo blijed i onda samo crn ekran).
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

  15. rival

    rival Novi član

  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    kao i u svemu, zadnja rupa na svirali nasa zemlja :/
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa otidji iz nje. Niko ti ne brani. Samo istu pricu vrtis na forumu i haman na svakoj temi okreces pricu u istom pravcu.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Haman si i ti jedan od sda botova :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nisam nego mi te pun klinac sa spamanjem svih tema. Truješ forum, ili piši korisno ili nemoj nikako. Jebo te politika na forumu i sda, levatino.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Haman da ipak jesi. Jer samo njima ne smeta sto smo zadnja zemlja na planeti koja nema 4g.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk