512 MB kartice

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by iskusni, Dec 19, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. djambo

    djambo Aktivista

    i ja sam imo ps2 al mi se vise nije dalo gledat skupinu pixela sto se polako pretvara u lik covjeka kako mu se priblizavas
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    taj efekt se zove ''pretending'' nalazi se DX9 API-u :lol: :lol: :lol:
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    to je bio efekat slabe rezolucije na tv-u od 72 cm
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ipak je GraphicsSynthesizer u PS2 u rangu sa Voodoo5/GeForce2 GTS chipovima pa se ne treba cuditi. a kome je grafika bitnija od igrivosti onda...
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    GS se nemoze mjerit sa bilo kojom grafickom u svjetu piceka plus ovisi ko voli kakve igre bio sam na PS-u i PS-2 skoro 4 godine i na njima vise nema nista sto bi me zanimalo od igara same voznje i frp igre jedino FF serijal odskace jos imam original dvd desetke u nadi da ce izac emulator
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a sta je sa tabacinama, arkadama i sl? sve na kompjuteru sto je zaboravljano odavno.
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    U jebote što skrenuše temu :mrgreen:
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    i to je uz temu itekako izbacuju grafe sa ogromnom kolicinom video memorije i super brzim grafickim procesorima koji su vec odavno presisali snagu centralnog a na istoj toj grafi za godinu dana neko smece od igre mi trza a jesi li vidio grafu 4-te generacije na ps2(burnout 3) sa samo 4 mega video memorije.hardware isti ko prije 5 godina.kod piceka se stalno nesta mjenja tako da programeri ni ne zele optimizirat niti je to moguce zbog razlicitog hardweraja.a ti ako hoces igrat samo daj pare
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e to je pravi bit konzola. naravno skoro je obavezno imati i kompjuter pored toga jer se bas fino nadopunjuju.
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija


    Ne želim davati pare.Lijepo je i sa ovom grafičkom
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pitacu te za dvije godine hoce li biti lijepo ako se jos budes htio igrati
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija


    Dvije godine je puno vremena.Nadam se da će moj kompać izdržat dok ne izađu dual-core procesori.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sto se tice igara ne nadaj se mnogo.
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

    Uvijek se može nešto promijeniti u kućištu
     
  15. djambo

    djambo Aktivista

    jeste vidli slike novog Morowinda ak to nebudem mogo igrat zaklacu se, da imam ti4200 kojoj je vrijeme proslo nebi se ni nado.Znaci kad to izadje trk u trgovinu sa dvije place i kupuj i tako opet za recimo dvije godine
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Grafika sliči unrealovoj a on meni baš glatko ide
     
  17. djambo

    djambo Aktivista

    :shock:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. iskusni

    iskusni Komšija


    Daj link
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Thread Status:
Not open for further replies.