512 MB kartice

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by iskusni, Dec 19, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iskusni

    iskusni Komšija

    Nije to da ja nisam za to da se onim ljudima pomogne (stvarno sam za da im se pomogne) ali ovo ove dvije firme to rade 30% radi publiciteta
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa daj mi pokaži nekog tko je dao milijunske iznose i ostao anoniman... mislim daj malo promisli dva puta prije neg što napišeš takvu glupost.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    vecina velikih IT kompanija sudjeluje u dobrotvornoj akciji prikupljanja pomoci za nastradale, a dovoljno je da jedna krene u bilo koju akciju i da druge prate primjer..
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    to je hvale vrijedan potez kojega NIKOGA ne bi trebao živcirat.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cak sta vise nebi bilo zgoreg ni da se udruze u takvom necemu.
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    Dobro Dobro Dobro DOBRO DOBRO DOBRO!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    feel the pain
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    aajjjjj sto boli. :mrgreen:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    hehe momak sta god izvali pola ga foruma skreshe
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    po narodski u korijenu :smt001
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Koga briga za tsunami?
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija

    Briga one koji su izgubili porodice
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ovaj jos gori od tebe :mrgreen:
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    totalni odron :?
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ma ključ u bravicu radi ovakvih kretenskih ispada... enise sredi to.

    @exman... slobodno nazovi help telefon i potroši koji dinar za pomoć tim ljudima, ja jesam i osjećam se bolje. a ovaj tvoj ispad neću ni komentirat...
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Ja sam bogme 5 puta nazvao.
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Kao da je bilo briga njih kad su nasi ljudi ginuli u ratu?!?! Ma molim te lijepo...sta...malo smo smanjili populaciju i to je to! Mislim da nikog nije bolio Q radi toga....a isto tako...recimo...u Africi ljudi umiru od gladi pa nitko nista...svi ste ravnodusni prema tome! Ono...i ne razmisljate o tome. A o ovome razmisljate jer je doslo na TV i svaki dan je na TV-u. E pa ne moze to tako...ajmo pomagat i prije nego dodje na TV. Ali neeee....prvo mora nesto dobit extra veliki pubilcitet pa da bi netko pomogao. :roll:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    definitivno ste otisli off-topic s ovom temom..
    iako je zalosno sto za neke (cak i minimalne) reakcije treba da se desi katastrofa tipa tsunamija, crazy je u pravu kada kaze da se na mnoge zaboravilo iz prostog razloga jer nisu u prvom planu, a imaju slicne potrebe, no to nije razlog da ne pomognemo, ako mozemo, cak i minimalno jer ko zna sta se moze desiti sutra i cija ce nam pomoc trebati..
    ne bih da sad disktujem o ratu i pomoci koja je dolazila, no u ona vremena, svaka (cak i minimalna) pomoc je bila dobrodosla, prisjetite se!
     
Thread Status:
Not open for further replies.