7600 GS Je ZAKON

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Cyclops_x1, Aug 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cyclops_x1

    Cyclops_x1 Novi član

    kupio sam ovu graficku prije par dana i imam samo jedno rec
    Svaka cast nVIDIA. Prey koji se bazira na doom 3 engineu mi leti na native rezi od 1280x1024 na konstantnih 60 fps-ova
    U 3DMarku 2006 imam 2048 poena sto je stvarno fascinantno
    Kupio sam je u Genelecu 240 KM. Mislim da za tu cijenu daje odlicne perfomanse. Sta vi kazete za nju????
    Pls odgovorite
     
  2. starac

    starac Novi član

    Malo si pretjerao. A cijena je valjda ok?
     
  3. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    240KM...je li to po promotivnoj cijeni :D
    mogla bi ti se naplatit reklama za Genelec
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Sve na Ultra? AA i AF ukljuceni?
     
  5. Eustace

    Eustace Aktivista

    i ja sam kupio istu kartu u genelecu, i mogu rec da za te pare nema bolje! karta je super.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    7300GT je samo 5% sporija a kosta znatno manje, 170KM. Tako da si mogo bolje proc...
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Nevjerovatno kako igre bazirane na open GL lijepo i glatko izgledaju dok se igra. Naravno da nema 60 FPS-a ali vjerujem da mu bez candy eye postavki sve sasvim lijepo ide. Toliko o Goransteinu koji tvrdi da mu PREY stopa , nek nam nalijepi jos koji screenshot da vidimo koliko ima fps-a :lol:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Goranstein je prica za sebe...
     
  9. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    nije ni tebi mahane :D
     
  10. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Noob, eto sta je. Do jucer je uprno poredio 360 vs. PC s nebulozama a onda kad je konacno shvatio ono sto su mu drugi dugo govorili, totalni zaokret. Ako je dobio ban, uopste me ne cudi. Nisam vido covjeka da manje zna a vise tvrdi... Sorry OT.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto meni? :?
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Sto su te graficke pojeftinile... :D

    Ja svoju 6600 krajem prosle godine platio 250 marona,a vec je ispuhala. :D
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Potpisujem!
    Napisao sam mu tako gadan post al Enis ga je izbrisao sa valjanim razlogom, rekao sam nesto sto nije imalo mjesta, samo najcrnje je sto je to istina. Da sam bio malo smireniji mogao sam to smirenije izlozit, pa da vidim sta bi noobina imala rec! Koliko znam nije banan!
     
Thread Status:
Not open for further replies.