8800gts - nova igracka

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Chode, Jul 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ok, i ako kad budes klokao nemoj pricat ovdje jer ce vidjeti mozda neko ko bude kupovao :lol:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ma klokanje grafe ima smisla ko klokanje memorije... nikakvog.
     
  3. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Kod gotovo svih novijih grafickih kartica je procenat klokanja graficke jednak procentu klokanih frejmova, eh sad ako po tebi to nema smisla, uredu onda. Ja mislim da je to dobro, dobijes vise performansi za iste pare, tj. djaba dobijes bonus performanse.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator


    kako ces clockat frame tako ti Boga??? :lol:
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    :lol:
    Da ono naklokas grafu do besvijesti i imas skok sa 40 na 44 fps-a, pa radije sjene na medium i 50 sliba.
     
  6. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Pa valjda si skonto da je zajebancija, procentu klokanih frejmova == procentu dobivenih frejmova (u odnosu na stock)
     
  7. Chode

    Chode Aktivista

    Slika na TV-u se prikazuje 25 FPS (PAL sistem, a 30FPS NTSC). Posto ne trza, sve preko 30 FPS je samo broj. Covjekovom oku je sve jedno jel vidi 30FPS il 130FPS, nema razlike. :p

    Znaci nek grafa pici na makar 30 pfs, sve preko nije bitno.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Malo je 30 fps,ako igras shootera i u trenutku okretanja oko svoje ose fps gadno pada i dolazi do trzanja a kad imas 60 onda ti padne na odprilike 45 i nema trzanja! A i sto vise fps-ova imas igra sve bolje reaguje na komande! Ne kostaju dzaba high end grafe vise od pola konfe!
     
  9. ming

    ming Veteran foruma


    HWB nagrada milenija predstavlja;

    Zlatni burek za najofirniju vadionu ljetnog prelaznog roka u roflmao temi

    [​IMG]

    Podojiti u oglasima nije nista strasno, vadione jesu :lol:
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    False.

    http://www.100fps.com/
    Zamisli da stojis sam u dobro osvjetljenoj sobi koja ima potpuno bijele zidove. Da jedan zid promjeni boju u crnu na 10ms (1/100s), mislis da ne bi primjetio?
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao kad se sjetim kad sam se s nekima natezao da ni 100FPS-ova ne mora znaciti gladak gameplay. :lol:
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    pa covjce ovaj burek izgleda predobro :)
    A da popustimo malo cojku, pa ne mora se odmah skakati na covjeka i da prostite **** ga u zdrav mozak. Covjek se obradovao kada je vidio 8800 GTS 320 sta radi naspram 7600.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Sulu, nesto te je krenulo, koja je slijedeca? :smt003
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To ne opravdava neznanje da je svejedno ide li igra u 30 ili 60fps-a. Hajd sto mrzi ATI, al' nije nikada izgleda vidio prosjecni framerate na vec sada antiknom PS2.
     
  15. GW

    GW Moderator

    Većina naših PC igrača nije vidjela dobar framerate u životu.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Socijala gameri (TM). Samo nek ima kakve-takve grafike i da se vrti na PC-u. :lol:
     
  17. zalizani

    zalizani Aktivista

    Moram da se složim sa tobom....
     
  18. Chode

    Chode Aktivista

    hvala za burek, moja graficka je najbolja, whatever... :lol:

    (koji frikovi 'ebote... de malo zenska ganjajte, samo vam ti brojevi po glavi GRX GTO 6446, 5545.... get a life...)
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Veći dio ekipe ovdje je vidio više pi*** od tebe to garantujem.

    EOD što se mene tiče ;)
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma buci-buci-buci maji. :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.