Acer aspire 5920G

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by 3xD_design, Aug 13, 2007.

  1. Heinz

    Heinz Aktivista

    Znaci dobro ide na one kockaste stolnjake ko iz Kuduza ? :D
     
  2. ming

    ming Veteran foruma


    HP 530, C2D, 1gbram, 80gb disk.... 1300km, mada ima i jeftinije. :wink:
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    nije lako relativno veliku firmu "natjerat" na dell, ima tu puno varijabli koje moraju biti zadovoljene ;)

    ne mora biti stoka... dovoljno je pogledati zaštitu ekrana i plivanje tastature da shvatiš na šta si pare protratio.

    ajde koji si hp modele koristio i mogao head-to-head usporediti sa acer/asus?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    radio nedavno sa dva Acer laptopa - oba dosla sa defektnim touchpad-om, tek izvadjena iz kutije. dobar brand nema sta. radije milju vise za apple krhnem. toshiba je s druge strane ko atomski bunker naspram vreca pijeska na ulici za acer... :lol:
     
  5. Heinz

    Heinz Aktivista

    Pa to ti pricam, nit je jeftin, nit je cemu.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    :lol:

    Bere Fata buzdovane po avliji.
     
  7. Heinz

    Heinz Aktivista

    Stoji :D

    Ne mora, ali najcesce jeste.

    Starina se ne sjecam, a prije godinu i po - dvije par sedmica sam koristio nekakav NX 9000 nesto, Celeron cini mi se. Ok masina, kvalitetna izrada, ali nisa posebno. Asus nisam cini mi se nijedan, probo jesam, ali da sam ga nosio i radio nesh na njemu, jok.
     
  8. Heinz

    Heinz Aktivista

    Mojne za mater, dzaba ti sto si moderator. :D
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ima edit dugme gore, cuda radi vjeruj mi. Jebo moderaciju.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    pa kako onda možeš da diskutiraš argumentirano "ovo valja, ovo ne valja", a probao 5 laptopa sve skupa?
     
  11. Heinz

    Heinz Aktivista

    A gdje sam ja to rekao da sam probao 5 laptopa skupa ?

    Jedno je probati na dan laptop, a drugo je koristiti ga neki duzi period. Npr. vozio sam u zivotu bezbroj auta, ali samo 3 su bila moja. I po tebi ne mogu reci da je npr. Fiat Tipo auto ko mudo jer sam ga samo provozao par puta ?! WTF ?!
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ako si probao više, onda i sam znaš zašto acer/asus ne valja :D
     
  13. Looney

    Looney Komšija

    Eh Aceru Aceru ... Najsretniji sam kad prodam HP-a ili IBM/Lenovo laptop ... nit ja imam problema nit korisnik ...
     
  14. Heinz

    Heinz Aktivista

    Pa je l' ti uopste citas ono sto ja napisem il' ti je samo furka da trollas i kuhas s ljudima ?

    :mrgreen: :smt003
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    pa šta ga onda ga onda hvališ ko da je mega-buy za te novce, a sulu ti kaže hp 530 c2d, giga rama ima za 1300km.

    ne razumijem zašto bi se pokraj takvih cijena uopće išao odlučiti za nešto drugo.
     
  16. Heinz

    Heinz Aktivista

    Pa ko ga uopste hvali ? Ja samo govorim da nije toliko los ko sto ti pricas.

    Nauci citati ono sto pisu drugi, a to sto haman uzivas u citanju samo onog sto ti odgovara i prepucavanju/trollanju je druga stvar.

    Doduse, isto se moze reci za mnoge na ovom forumu, haman vam dosadno na poslu. Trebate prodavati vise lako kvarljivih Acera, da imate sta radit. :mrgreen:
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    lol za acera :D

    ja čitam sa razumijevanjem što pišeš i govorim da je zaista toliko loš kao što i pišem, a nije ništa revolucionarno jeftiniji od konkurencije u low-endu ;)
     
  18. Heinz

    Heinz Aktivista

    Što je jako dobro vidi iz tvojih odgovora. :mrgreen:

    Ne bih ti znao reci, vidim da si neprikosnoveni strucnjak na svim poljima. :smt005

    Kako nesto uopste moze biti "revolucionarno" :smt005 jeftinije ? :mrgreen:

    Jeftiniji jeste, koliko para, toliko muzike. :mrgreen:
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    uf... nemrem više :roll: :D
     
  20. TopniK

    TopniK Komšija

    Da ne otvaram novi topic samo bih vas pitao šta mislite o proizvođaču AMILO, odnosno o njihovim laptopima. Moram djevojci odabrati neki laptop do jedno 1600 KM (sa PDV-om) i bio sam odlučio jednog ACER-a, ali kada sam pročitao vaše postove odustao sam.

    Radi se o ovom modelu.

    Laptop bi joj trebao služiti čisto za Office, Internet i gledanje filmova...

    Hvala.