adsl nove cijene

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Aug 8, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    prema jos nepotvrdjenim informacijama, od septembra ili oktobra bihnet bi trebao ponuditi adsl paket sa bandwidth-om od 3 gb za nekih 40 KM mjesecno ..

    navodno, ocekuje se i neki isdn 128k paket za ~20 KM mjesecno (sad se to odnosi na bihnet), a ostaje da se vidi kada ce se (i hoce li) sjetiti da uvodjenje kosta 297 KM i da pretplata kosta 27 KM.. ah da, nije do njih :p
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    wooooow....ali nikakve koristi od tog za mene :)

    Al eto bar ce taj ADSL bit pojeftin, da se bar i HT sjeti uvesti ADSL ili da nam bar da flatrate isdn...
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    dobre vijesti i za LOL korisnike...veci limiti dolaze ;) .
     
  4. Esh

    Esh HWB

    lijepa konkurencija 8)
     
  5. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ja sam jos nesto (mnogo vise), isto nesluzbeno, cuo...ali necu o tome, nije za pricati... :p :mrgreen:
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Eto predator vidiš zašto si ti govorio ZA bihnet ;)

    Opet previše, rekoh ljudi, prvo obezbjedite ISDN, svi dobivaju digitalne linije, pojeftinite, a onda po potrebi ADSL... forsiraju ga bezveze, a cijene su još uvijek...
     
  7. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ma ja naravno... :p :wink:
     
  8. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ne mogu uvesti ni ISDN a da ne pricam o ADSL , jos lijepa posta promjeni broj i zezne citavu konekciju(sa 50.6 na 31.2)
    ljepota
     
  9. Esh

    Esh HWB

    kad vec spominjes isdn.. trebao bi biti i neki novi paket (128k) za 20-30 KM flatrate.. (uz deranje po impulsima)
     
  10. n1dal

    n1dal Aktivista

    ma sJJajno ....

    ISDN suxx ...cuj da mi broji impulse :D

    ADSL ce biti pravi :) bice valjda vishe paketa i opcija :) (nisu dzaba stavili "anketu" ...siguran sam da ce i paketi slicno izgledati ) :!:

    o_O

    :arrow: :arrow:
     
  11. n1dal

    n1dal Aktivista

    zaboravih!

    ti si iz Mostara ? ... ili mozda grijesim ?!

    pa mozes prikljuciti ADSL ...ili sta si vec htio.

    ...cuo sam da HT nije ni dobio kablove za ADSL ...eh sada... :roll:
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Capljina.

    Ali samo pola mostara moze imati ADSL :) .
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma da bar Eronet ili GSMBiH hoce uvest GPRS, netreba mi nista vise :D.
     
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Koliko sam cuo Telecom ce uvesti GPRS u septembru/oktobru bas uz ove ADSL novosti dok bi i Eronet trebao uvesti GPRS do kraja godine a mozda i ranije : ) . Inace kod Eronet-a se ocekuje uz GPRS snizenje cijena impulsa kao i poruka, one akcije telefon za 1$ uz potpisan ugovor na xx godina itd.
     
  15. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ...ili korisnici odlaze : ) .
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Daj Boze. Jos kad bi za nekih 20KM davali 20-tak MB da mogu prenjeti preko GPRS-a i da ga bar bude kod mene... :) .
     
  17. Esh

    Esh HWB

    hahahaha
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma nije to da ludim za ISDN-om, samo je moje mišljenje da bi unaprijedili infrastrukturu... i onda bi sve krenulo... ako imadnem para i raspoloženog starog, mozda...

    ADSL, Visoko? ništa?
     
  19. n1dal

    n1dal Aktivista

    @ eXmAn
    ...mislim da si sa zadnjim racunom od telefona dobio sve o "NOVOM" ADSLu !

    Tu se navodi sedam gradova u kojima je vec omoguceno prikljucivanje na ADSL...koliko sam ja mogao da zapazim mislim da nema Visoko :shock:

    -- > Ja mislim da bi bilo najjbolje da postavis to pitanje na BIHnet-ov 4um :!:

    gl & hf :arrow:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    u drugoj fazi 8)