adsl nove cijene

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Aug 8, 2004.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja sam skuzio, da ovi iz support tima HT-a nemaju pojma sta je flatrate.
    Vracaju mi stalno neke desete odgovore na pitanje da li ce uvesti flatrate za 56k ili isdn, a oni mi daju link na cijene uvodjenja isdn-a i pretplate!!!
     
  2. Esh

    Esh HWB

    nemoj biti iznenadjen
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Opet je zaposlila svoga zeta...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    to se sad maajka slusa? 8)
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    odavno.

    mijenjam muziku i naviku slušanja kao šaltanje kanala na tv kad nema ništa pametno na istoj.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    poz svima!
    evo mene s mora i javljam se preko adsl-a (napokon)... uzeo sam 384/64 paket i sreći nema kraja.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    jesil josh mokar :?:
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ma nisam skoro vode ni vidio, samo šankove i pivu :D
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    a ribe ?

    mislim ribe... :lol:
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    vidio sam par kamenjarki, malog zubaca, susjedu s kojom sam se opio i ježa koji mi se zabio u nogu 8)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    oo evo naseg veterana s foruma, daj malo detaljnije te dozivljaje 8)
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma sve super bilo... digitalac me dobro služio, imali smo pentium 200mmx koji se u transportu do mora spustio na 150 (?!?)... za winamp i dl slika na disk čisto dovoljno. uspio sam slomit 2500kn u 10 dana, al sve je pretjerano skupo... hacienda je jedan svjetski disko, bio 3 puta (0.25 piva 30kn isto kao i ulaz). imali smo brdo auta ispred apartmana koji su su kvarili konstano, ali onda frend došao sa modenom pa me malo vozikao naokolo sa svih svojih 500-600 konja kolko ima (ma kakva droga & sex... nemam riječi na to). sad nemam više para ni za podlogu od miša, al eto taj adsl sam nažico pa mi je opet život vesel.

    nisam pročitao sve nove postove jer ih je too much, al budem ja to sve sustigao.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    i da http://www.bash.org ne znam ko je dao link na to, ali sa valjam cijele večeri od smijeha.
     
  14. n1dal

    n1dal Aktivista

    sys

    ocigledno da me nisi shvatio :|

    misli ribe... :D (mallo krupnije) :mrgreen:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    uf, ma ima strašnih riba... ja nisam ulovio jednu takvu :D :D
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja bi zaboravio raju sa ADSL-om, ludnica prvi mjesec, skinuti previše, prodati lokalnoj i okolnoj raji. onda se vratiti normalnim radnjama.