Aion

Discussion in 'Igre i konzole' started by extibo, Jul 25, 2009.

  1. extibo

    extibo Komšija

  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja je planiram uzet ali sto vise gledam, manje mi se cini zanimljivom. Povezani skillovi, u vecini instanci samo udaras sve sto naleti... Cini mi se daleko "manjom" od WoW-a. Uglavnom, cekam prve komentare pa cemo vidjeti.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Ja cekam open betu, a ne bi bilo lose kada bi nabavio koji cdkey za closed beta.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Bez obzira sto se dosta ljudi zasitilo WoW-om, nisam siguran da ovakve copy/paste igre u nekom novom svijetu mogu proci. Uzmi u obzir da vecina ovakvih firmi u pocetku pravi veliku gresku sa podrskom (nedostatkom iste) i nedovoljno dobrom serverskom infrastrukturom.
     
  5. extibo

    extibo Komšija

  6. Esh

    Esh HWB

  7. bharthas

    bharthas Novi član

    nece biti ni blizu wowa sto vec govore ljudi digla je prasinu na pocetku. Samo se sjeti sta je bilo sa age of conanom napocetku. Kakve su glupe vijesti dolazile kako je conan odvukao pola wow igraca i na kraju conan propada spajaju sve moguce servere u jedan ;) a wow siri. Vjeruj mi da su bili prvi mozda bi i uspjeli ali kopiranjem nikad nece uspjet. Lotr isto 30% igrice inteface su kopiralis a wowa ;). Pogotovu sto je konkurencija danas u ovakvim igricama prevelika.
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Uskoro ce open beta, vidjeti cemo.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. extibo

    extibo Komšija

    * 19th to 21st June: Closed beta, Asmodian faction, levels 1-10
    * 3rd to 5th July: Closed beta, Asmodian faction, level cap increase
    * 17th to 19th July: Closed beta, The Abyss (high-level player-versus-player zone)
    * 14th to 16th August: Open beta, phase one
    * 19th to 23rd August: Open beta, phase two
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    kaze jaran iz hr,koji je igrao closed beta,da je igra odlicna.on se navukao,jedva ceka izlazak igre.samo sto je on dosao do 15lvl i onda se valjda zatvorila beta,ili on nije mogao vise igrati :S
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ja sam "popusio" hype na Conanu i Warhammeru, bez neke trial opcije 10-15 dana, ne zanima me novi MMO:) [izuzev Star Warsa i Star Trek, damn:p]
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ja cu uzet ovo xD
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma


    E to, nesto ni mene ne privlaci niti jedan mmo, sem ako ne nosi naziv "star Wars, Star Trek", :D:D:D:D
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    A šta je sa onim Stargate Worlds? :) LINK
     
  16. extibo

    extibo Komšija

    Mene upravo taj hype oko ST/SW serijala odbija.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. extibo

    extibo Komšija

    Sutra pocinje open-beta. :smt041
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Zar nije closed beta #6?
     
  20. extibo

    extibo Komšija