Aion

Discussion in 'Igre i konzole' started by extibo, Jul 25, 2009.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da li te taj combo sistem ogranicava u nekom smislu, da nema izbora previse ili tako nesto? Nije ni fazon da svi vrte iste kombinacije :) I kolko uopste novina ima u samoj igri? Svi izgledi su da cu ostat na WoW-u i cekat GW2.
     
  2. suntek

    suntek Novi član

    Ma ne ogranicava nego vise daje neki izbor i trazi paznju i skill za razliku od button masha. Sto se tice novina.. pff pa sve je novo heh. BTW igru izdaje ista kompanija koja izdaje GW i Lineage.
     
  3. Esh

    Esh HWB

     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. vutra

    vutra Komšija

    NeJma pite bez tepsije :smt003
    Zna li se kakav će sistem plaćanja biti za EU/NA, jer čini mi se da sam čitao da će biti mjesečna pretplata, dok se u Koreji praktikuje ono platiš recimo 5$ za 72 sata u igri?
    Izvinjavam se ako je već odgovoreno.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    U pitanju je standardni sistem sa mjesecnom pretplatom, dok se uz igru dobiva prvi mjesec igranja "besplatno".
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    2, 2, 3, 3, 5, 2, 3, 4, 5... haha :) Izgleda da vise baca na korejski tip igara.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Esh

    Esh HWB

  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Razmislja li ko sad igrati nakon prelaska na F2P ? Ja sam igrao na privatnom serveru koji je bio 99% identican originalu i evo sad nakon godinu dana skidam opet client da pocnem derati. Mora mi se neko pridruziti jer na nekim znacajnijim levelima bez ekipe se ne moze nista. :smt003
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao kad je tek izasla, najgore potrosene pare ikad. Probao sad kad je F2P i nisam mogao vjerovati kolko je igra iza ostalih velikih MMO igara. Mrtvi grindfest, radije bi Silkroad opet igrao.