All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. veki81

    veki81 Aktivista

  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    mozelmalo detalja. Sta to ne valja shellu?
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    A to vidim u knjizici?
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zvao avoj servis officikjelni za skoda l
    Kaze mi 10w40 castrol magnetic. Full synth ide kaze na novija auta.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Do tebe je, ja sebi sipam u golfa 4 5w30 magnatec, neces pogrijesiti u svakom slucaju, samo je skuplje full synth ulje.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ja al et ovaj je iz officijelnog kaze zdravije za motor bolje ulje
     
  8. veki81

    veki81 Aktivista

    Opusti se malo zezam te vidim da si od tog napravio pitanje zivota ili smrti naspi bilo koje ulje koje odgovara po specifikaciji motora i mjenjaj redovno a to shell ovo ono peto deseto i nema nekog znacaja
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Heh. Ma ocigledno da je.od servisa do servisa.koji preferiraju svoje.neke distributere
     
  10. black

    black Komšija

    Mislio sam na ona sto dolaze serijski u Octaviji L&K.
    [​IMG]
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Vidio sam presvlačenja u istu iz onih što se kupe iz radnje, boja izblijedi za par mjeseci, vjerujem da je tu situacija drugačija i da nema problema ;)
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sva ta divlja presvlacenja se rade s fake kineskim materijalom. Pravu originalnu alkantru proizvodi samo jedna firma na svijetu - Alcantra SpA. Bolje je ici s nekim drugim materijalom ako se radi naknadno, nego s ovom jeftinom kineskom.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Clanovi Bihamka zamjena ulja i svih filtera na autu (ulje + filt. koje sam uzeo u motorexu) = 10km :)

    Veoma uljudni sve po ps :)
    Veoma i pravo ugodno iznenadjen uslugom i kvalitetom usluge.
    Da ne kazem savjetima usput koje nisam pitao, trazio :)
     
  14. Neraa

    Neraa Aktivista

    zna li neko jel ukinut onaj zakon da poslije 23h ne smiju vozit osobe mladje od 23 godine bez prisustva starije osobe?
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    ma vozi i nista ne pitaj, haman nije ni godinu bio na snazi
     
  16. black

    black Komšija

    Vrijedi ti jos uvijek taj zakon.
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    kako vrijedi, koji je onda ukinut za tu voznju iza 23?
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ukinuto je to ima 5 godina...

    "Ispostavilo se da je time bila načinjena diskriminacija i ugroženo pravo na rad, jer je na taj način onemogućeno mladim ljudima da se upošljavaju u pekarama i slično, gdje se radi i tokom noći. A, imali smo i situaciju da vozač, koji ima položen vozački ispit za upravljanje motornim vozilom B-kategorije i do pet godina vozačkog iskustva, ne može samostalno upravljati vozilom. Zbog toga je ta stavka izbačena, a oznaku "P" vozači početnici i dalje moraju stavljati na vozilo dvije godine nakon što polože vozački ispit. Ta se oznaka pokazala veoma dobrom i dvostruko je smanjila učešće novih vozača u saobraćajnim nezgodama. Dakle, nije bilo nikakvog osnova da se ta odredba zakona ukida ", naveo je Andrić.
     
  19. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Nista nije ukinuto, jos uvijek vazi.
    Pokusaj voziti poslje 23 sata sa znakom P, trce da te zaustave.
    Moras imat preko 23 godine, djabe iskustvo vece od 2 godine
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    udaraju po buraniji mangupi !
    sinoc jaran da odvuce druge jarane kuci znaci bilo je pola 3 - 3... kaze jaranu da puse mozes zamislit !
    covjek jedino sto je popio je milka i kikiriki .. :D 5 puta ga pita jbt koda je retardiran