All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    :D

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja odem do Zadra i vratim se preko Knina u BiH i nigdje ne sretnem policiju, ne znam imaju li radare oni tamo. cim udjem u BiH eto policije čeke pravi

    btw ja nikad nisam bio u Puli, a bas bih volio jednom tamo otici, aBd iduce godine na more.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moram kupiti zimske gume uskoro, sta mislite o Hankook gumama? Ima li neko iskustava kako se ponasaju na kisi, snijegu i sl. 235/45 r17 su ljetne.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Idi na 16" za zimu, Continental TS-860 205/55 16, oko 175KM komad, kvalitetnije su i od Hankoka i Michelina. Ako nemas felgi kupi 4 celicne.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Lijepa je pula, samu u samoj Puli nemas bas nesto plaža, i nikako nisu za djecu jer su sve stijene, oko Pule ima finih plaža.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dodje mi kazna 50KM, medjutim pise da su 4KM nekakvi troskovi postupka. Platicu odmah pola kazne, al sta su im ove 4KM?
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    O cemu se radi, parkiranje? Ja bih platio i tih 4KM, ko ih j
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Brzina, 62km/h gdje je 50 ogranicenje. Tako su mi sve kazne za brzinu dosad bile, sve radi ono 2-3km/h.
     
  9. heroic

    heroic Komšija

    Do mene je pomijesao sam, mislim da je promjena bila da vozac placa kaznu ako je suvozac pijan.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To 4km su im troskovi kamere, printanje slike :)
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Posalji im toner
     
    Reventon likes this.
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel ZeDo kanton? Kod njih uvijek ima neki dodatni trošak.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos gore, USK.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam naucio napamet od Bos. Krupe do Bihaca gdje su im kamere. Morao, gotovo svaki vikend vozio Tz-Bi-Tz
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E onda si se bas navozo. Znao sam da USK ima puno radara, i vozio sam sporije, ipak, jednog da prodjes nesto brze, eto kazne.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To je bilo sa sluzbenim autom, nabio kilometara sto sa svojim nisam za dvije godine. :)
    Ja sam se koristio Here navigacijom, daje upozorenje za svaku kameru i prekoracenje brzine.

    Kako se sjecam radara, Bos. Otoka ima jedan, u Bos. Krupi imaju dva, na ulazu i izlazu, kod Ostrozca jedan, na ulazu u Bihac ima jedan, u gradu su jos dva ili tri. U Cazinu isto mislim da imaju dva, u Velikoj kladusi jedan. Siromasan kanton pa pune time budzet jbg.

    Primjetio sam da im auta sa stranim tablama voze ko budale brzo, vjerovatno im nista ne mogu. Predpostavljam da je to njihova dijaspora.

    Jedina dobra stvar sada je sto su spojili Doboj i Banja Luku sa autoputom pa se brzo proleti kroz taj dio. Kada trebam proci kroz onu klisuru na ulazu u Bihac muka mi, pogotovo zimi. A onda od Doboja do Tuzle se isto otegne jer se vozi 50-60.

    Jednom sam u povratku na autoputu masio odvajanje za Banja Luku i produzio na granicu za HR. To je bio cirkus :D
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Po USK uglavnom svi gradovi osim Bihaca imaju po jedan radar pa ih prebacuju. Postavljene su po tri kutije pa se radar prebacuje iz kutije u kutiju svako malo. Dijaspora isto placa kazne kao i mi, kad ih zaustave provjerava se odmah na licu mjesta ima li kazni na tim tablicama i vozac odmah ide platiti. Bihac ima vise radara, posebno su ih nacickali tamo poslije prema Izacicu.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kakva nam je država, iz Tuzle stigneš prije u Banja Luku nego u glavni grad, a 50 km je BL dalja.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta reći za dionicu Posušje - Ljubuški, na 50km, 100 kamera. Ja ono nisam vidio u životu nigdje. Cesta oko Gruda ko kozja staza, ali kamera na kameri.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima ih i prema cazinu i buzimu, mislim da su prema buzimu opet fer, jer stave one znakove za radar.

    btw da i ja pohvalim here maps, mene u Drvaru upozorilo na radar, a nisam ni znao da ima radar tamo.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 6, 2018