All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Za koju godinu i kod nas

    [​IMG]
     
    EL NINO CFC likes this.
  2. Almir

    Almir Komšija

    jel neko upoznat sa ovim novim akumulatorima što se mora preko kompjutera prijaviti, provjerih usput cijenu od 95a orginal 670km i 40km ruke kodiranje prijava traje posao oko 1h... šta napraviše od zamjene akumulatora...
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Gdje su u TK najpovoljnije gume?
    Gledao sam PGL, Volan, Guma M sve je to tu negdje, imaju li još neke radnje?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. Almir

    Almir Komšija

    unitrade
     
    Eldorado likes this.
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    šta planirate uzeti od zimskih guma ?
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako je krenulo, nece ni biti ove godine zime. :)

    Ko hoce da kupuje, situacija je ista kao prosle godine.
    Ako novac nije problem, Conti TS860 je je najbolja pa GY UG9. Od Od ovih jeftinijih Sava, Kleber, Semperit, Fulda, sve su solidne.
     
  7. Almir

    Almir Komšija

    kod mene je odluka pala na gudyer performance gen1 ili dunlop winter sport5 obje imaju istu cijenu nosivost, index brzine i sl jeftinije me dođu oko 150km od najjeftinijeg continetala kojeg sam našao u tz ts850p, obzirom da u mojoj verziji ne postoji ts860 ili mišelin alpin6, plus još neki detalji odlučio sam se na ove dvije, čekam da dođu obzirom da nism htio dot 2017 već 18... i eto biće neki gratis auto usisivač za kupovinu 4 gume...

    čak me prodavač savjetuje da umjesto visine 55 idem na 50 pa da prođem još 100km jeftinije....pa sad neznam
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kupio, Hankook W320, 235/45R17. Čine se solidnim.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Prednje zamijeniti sa zadnjim.
     
    heroic, edgsi and Ninja like this.
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nemoj nikad da se igras sa dimenzijama. Ono sto je fabrika stavila to neka bude.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    edgsi, Alibegovic and dams82 like this.
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Za ovu zimu imam set koji sam dobio uz auto, 2x Petlas (DOT 16) i 2x Tigar (DOT 15), 205/55/16. Vožene samo zimi, taman da se pregura do iduće godine, vidjet ćemo kako će se pokazati.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koristi li neko Tigar zimske gume?
    Nisu Kinezi, ganjam evo pred zimu 4x komada Save al nema ih na stanju imaju Tigar pa ne znam da li uzeti tigar. Ima li jos neka jeftinija varijanta a solidna.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Najlosije gume :)

    Gdje si gledao, makbel ? oni vazda imaju sve..
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolega Reventon bas napisao, ne treba ici ispod Save i Fulde. Tigar zaobidji.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sava i Fulda ne mogu nikako u isti kos. Fulda je dobru klasu iznad, ako ne i dvije.

    BTW ima toliko losih guma da Tigar nije najgori. Jest losiji od Save, ali da je najgori, nije.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sava>Fulda
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Zavisi koja. Ima ona fulda hp 1 kontrol, kako se vec zove, je losa. I po potrosinji i po gripu. Montero su vec bolje. Mada nisam ni rekao da su iste. Ja savu dugo vozam kod sebe. Nedavno sam opet uzeo nove S3. Kod kolege vozam na Fuldi i dobre su to gume samo kazem da ne ide ispod save i fulde jer im je tu negdje cijena. Ova montero 15" je bila isto kao i S3, oko 80KM.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima i Sava Eskimo HP2 model, po meni bolji od S3+, samo treba naci.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mene zanima koja trgovina ima najbolji izbor motornih ulja?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk