All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Cestitke drug!

    ps: Ruznijeg horizontalnog displaya, isto kao u Volva, odavno nisam vidio! :D Znam da je stvar ukusa ali mi, bukvalno, nije "leglo".
     
    heroic likes this.
  2. kio

    kio Komšija

    Cestitke, pravi izbor! :D Da se navozas i za novi model promjenis.

    Ovi led farovi ubijaju koliko su dobri.
     
    heroic likes this.
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako mislis na multimedia ekran u sredini konzole, on je okrenut vertikalno :D Ovakav je i u Daciji.
     
    heroic likes this.
  4. heroic

    heroic Komšija

    Hvala svima, bice jos koja slika kad ga konacno preuzmem iduce sedmice idem na put za vikend, a jos registracija nije gotova.

    @donjapa vertikalni je, 8.7", ruzno je ovo sjajno crno oko njega, mamac za otiske
    @Reventon nema Dacia vertikalni i kod njih je Media Nav, ovo je R-link 2.
     
    Last edited: Dec 6, 2018
  5. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Samo pametno i sa srećom! ;-)
     
    heroic likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Sretno. Malo konzola boljolje izgleda u zivo. Nije bas ovako kao da je kineski tablet.

    Nego, da li je neko ovih dana isao zaobilaznicom oko vrandučkog tunela, je li cesta plaho loša ?
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jah, mislio sam na vertikalni :) Isti su kao i kod Volva, meni nisu legli, ali vjerujem da bolje izgleda uzivo.

    Neka te posluzi drug, veoma lijep autic - sretno!
     
    heroic likes this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jos bolje bi bilo da je u ovom Meganu prosivena koza na volanu i sjedistima crvenom bojom, ali to je predpostavljam u GT opremi. I ovako su dosta podigli kvalitet unutrasnjosti u odnosu na ranije modele.
     
    heroic likes this.
  9. heroic

    heroic Komšija

    Plavi detalji na sjedistima u GT-Line opremi, GT se vise ne proizvodi, crvena samo za RS verziju.

    Ovaj je unutra sve crno/tamnosivo, plavu ne volim.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Losa je, 20 minuta se duze vozi, ima par rupa, opasnih krivinla, lezeci policajci, uglavnom treba dobro paziti dok se vozi.
     
    NAILS likes this.
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nije uopšte loša, ja išao neki dan. Jedino ćeš izgubiti malo vremena na ulazu u Zenicu ali ništa strašno.

    @heroic - Nek ti je sa srećom :)
     
    NAILS and heroic like this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Thx. Ma hajd' , svakako cu vozit kolegicino auto. Ša me gabri.. haha, nego, jaran geodet koji radi na tunelu kaze da ce im trebati godina i pol. Ljepota.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Mene danas neki idiot zagrebao na parkingu i pobjegao normalno... Nije strasno moze se polirati ali svejedno zao covjeku, nema 5 mj kako sam uzeo auto. Kasko ima ali eto prva ova parnica valjda najteze padne, citav dan sam k'o popisan.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sta bi tek bilo da su ti ga na cokovima ostavili ccc :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta ces, bice toga jos, pogotovo kad se po gradu cesto parkira.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znam kako ti je, na zalost bit ce tih sitnica jos. Samo u garazi mozes sacuvati auto, a dok si na poslu na privatnom parkingu. Svugdje drugo mozes ocekivati te neugodnosti.
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    Ako ti je kasko to sad ništa ne prijavljuj već ostavi za kraj kaska par dana i onda prijavi, kod nas je opcija da plate servisu ili meni lično pa da ja platim...
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kasko se ne prijavljujuje za sitnice da nebi polica isla gore ... zato kad paralelno parkiras barem gledaj da ga ostavljas pored malo boljih auta gdje vlasnici paze prilikom otvaranja vrata, a ne do nekih krseva ...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa kod paralelnog parkiranja valjda neces biti do necijih vrata :D
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato je bolje bocno parkirat. Ja to preferiram. Od paralelnog vazda neke parnice po vratima, to je tako, ne mozes izbjec.