All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Mujka

    Mujka Komšija

  2. nivla

    nivla Komšija

    evo ima unitrade 37km, sto je korektno, znam da su 50 u maloprodajama ali mi nije normalno da zaradis duplo na pakovanju brisaca jer znam da na ove nuic cijene koje su s pdv 29,5 km ide jos najmanje 10% popusta za preprodavace sa vise od 10000km prometa pa ispade da ono sto naplate 50 plate 25 sto je zaista previsoka marza
     
    dams82 likes this.
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    zato služi internet :D pretražiš i nađeš sebi jeftinije :D
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Koji lik ovaj Walter :D, šteta što Lancia završi kako završi na kraju...
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nikad nisam razmišljao kupiti polovne gume. Naletim na piku na momka kojeg znam, tražio ja felge, on prodaje za 250. Kontam super, kad vidim prodaje i gume, dot. 2019 pireli plaćene 460km u petom mjesecu ove godine, prešle 5000km
    Za 500km bi me izašle te gume i super alu felge, ako su dobre to je praktično nova guma?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Pa ako poznaješ momka i ako su gume vizuelno ok ne vidim problem da pazariš. I ja sam pobornik kupovine novih guma, ali takve ponude uvijek ulaze u razmatranje...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    edgsi and Haker like this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja kontam, ipak su ali felge po piku 350-400 ovdje uzmem za 500 sve. Danas odem i pogledam :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni pobjeze komplet set Dunlop zimskih za 350KM dot 2019, na njima jos bila crvena i zuta boja preko sare, nisu bile presle ni 500km. Covjek u Sarajevu, ja dok sam se organizovao da odem po njih on ih prodao.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ove još imaju one resice sa strane i po sredini. Ako budu ovakve sve četri super ako ništa pazarim felge za 250[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam juče naručio dva komada Dunlop winter sport 5 na ekupi. NLB popust 10%

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koja dimenzija, koliko si platio? Ja bih narucio preko ekupi samo ne vidim koje su godiste gume. Meni treba 205/55 R16 i ima ih 104 i 128KM sa popustom preko NLB ali ni na jednoj ne pise koje su godiste.
    https://www.ekupi.ba/Dunlop-20555R16-WINTER-SPORT-5-Zimska-guma-411761.aspx

    https://www.ekupi.ba/Dunlop-20555R16-WINTER-SPORT-5-Zimska-guma-411762.aspx
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Te 205 55 16 128KM sam ja uzeo, 91T najjeftinije bile... Ostale imaju veći index, ali su skuplje...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znaci ove sto su 104Km su jeftinije samo zbog indeksa brzine, H u ovom slucaju. Meni to ne igra neku ulogu jer ne vozim vise od 100-120kmh. Podrska kaze da su sve 2020 godiste.
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Evo baš gledam, te juče nisu ni bile na ponudi, nešto su i oni se zbunili jer H (210km/h) je veće od T(190km/h) obje su 91 nosivost, imaju još H 94 koje su znatno skuplje...
    Uzmi ti te najjeftinije, bolje su nego ove što sam ja naručio...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uglavnom sad gledam na ekupi da sam uzeo svoje tj da sam malo pricekao a nisam, prosao bi 40KM bolje.Jako dobre cijene jbg

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Dobri su, ja često naletim na dobre akcije, a gume više puta kupovao... Na Black Friday kupio TV sa 15% rabata(Zippoo mi ustupio karticu), to sa karticama je super, uvijek ima neko od rodbine ili prijatelja...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma inja sam ljetne kupio kod njih prejeftino

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja pazarih ove felge i gume. Gume kao nove, felge u boljem stanju nego moje. Nego felge su sa astre h skinute i izgledaju identično kao moje. Nešto me on pitao oko šarafa, ja nemam pojma oko ovih oznaka za felge a ni on. @dams82 predstavljam da neće biti problema sa šarafima?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Uvijek mozes kupiti Astru H .
     
    nivla likes this.