All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. iPlay

    iPlay Komšija

    Prošle godine sam prešao 5.000 km, godinu prije toga 6,500-7,500 km. Kada uzmeme sve te nedostatke na ovom modelu, ipak mami 30k na satu, mislim da bi se mogla tu cijena spustiti još s tim da stoji već duže vrijeme. Vidjet cu još svakako...
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @dmr ovdje samo ti vidis neku razliku, prakticno identicno.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozda je do slika al izgleda ocajno ba, pa vidi samo mjenjaca :D
     
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    @dmr evo unutrašnjosti, mislim da plastike ne odudaraju baš toliko od škode

     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    I ta tvoja škoda je socijala. Konzola siromašnija nego golf 5.

    [​IMG]

    Nemaš kožni onaj rupićasti volan. Nemas uopste ekran, kožna sjedista itd itd. Gledaj koliko ti opreme fali:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ta su auta ista, ali je Hyundai atraktivniji.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nails smiri dozivljaj :D SAmo sam rekao za kvalitet plastike ne za opremu :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vidi u tebe spuzvastog volana ako cemo tako :D
    Medju ta dva interijera nema gram realne razlike.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bogami odudara ba plastika, nekako je previse bjelkasta suha i vidi ovaj CD player ko igracka ba, a vidi u skode kako je dobar blaupunktov :D

    [​IMG]
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ..najgoraje u VW grupaciji. Najvise se guli. Prekidaci pogotovo. Eto ti Reventon lijep orece kako je losa plastika u Octaviji. Ali sjedi u auto, ne mozes suditi po slikama. Plastika je sasvimn ok.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    moguce, zato kazem mozda je do slika ali eto gore sam uzeo ss iz videa i bas mi igleda lose, milim bas podjeca na yugo :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nr podsjeca te na jugu vec na staru vrstu platke koja je bila devedesetih. To je ona tvrdja plastika, meksa konzola itd sto se ugradjivala u svako njemačko auto.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve je to ista plastika vjeruj. Sura ima Kia Ceed staru tri godine, ima opreme kamaru, plastike su iste kao u ovom Hyundaiu jer se prave na istoj bazi. Solidna su to auta, kod nas nisu puno zastupljeni, vani se puno vise voze.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja kad vidim ovaj spuzvasti volan na skodi, kao u Yugi, lose mi.. i svaki se pocne "okretati" oko onog metalnog dijela unutra...
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    U yugi nije bilo spuzve samo metalni obruc :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    ma pusti ove ford trolove :D
    njima samo ford valja :D i iphone :p
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    :D Ford valja ali iPhone ne valja
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Joj i u forda je smijesna plastika :D A to je ta vrsta plastike :D

    [​IMG]
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene kod forda na vratima plastika nervira, kod mondea i nije toliko ali na focusu je katastrofa. Kod mondea mi se svidja sto je sve ona mekana guma oko konzole i sredisnje oko playera, mjenjaca dole, nije plastika. Ali bar je volan da valja, a na superbu isti kao na fabia... to je katastrofa.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni se svidja kod mondea, bar na Dininom je tako, one rucice za zmigavce u brisace i sta vec. Nekako mi je to bas smooth bilo kad sam probo Dininog forda :D
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    da, i kod mene je tako, dok VAG grupacija je bas gruba...