AMD vs. Intel-a dokaziii

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by .Dzahdo., Oct 21, 2005.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pošto većina od vas zna i misli da je AMD bolji od Intela, molim vas dajte mi kakve nepobitne dokaze. Naime, danas na informatici učili procesore nahvali on Intel ni spomenuo AMD ja pita šta je za AMD kaže on to je najslabiji procesor.. Nemojte mi sad komentarisati profesora što je rekao, nego trebam dokaze da je AMD bolji ida ga ušutkam pred svima jer ja te dokaze ne znam....

    P.S. Priča se da ima samo kurs informatike ali predaje informatike... Ali prije je predavao civilnu zaštitu prije rata..

    Hvala unaprijed,

    Dzahdo
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    cekaj da ti dodje sulu, :D samo mu pokazi koji je taj profesro :x da mu ona jeb.. ovaj postavi par pitanja :D
     
  3. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Hehe, hajde suleta brze :D:D zna Predator ko je profesor... Onaj sto stalno govori jel okey.....
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Vidis, ja sam imao dobrog profesora...koji je znao trenutno stanje uvijek i koji je znao da su amdovi 64 bitni procesori bilo bolji od intelevih...itd itd. Naucio nas da je amd "bolji" :)
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Tvoj profa je mila majka za mog kobajagi profesora :wink: ovaj moj nije znao sta je device manager i kako doci do njega,covjek nije imo veze s vezom.Ukljuci mute u WMP i pita sto nece zvuk.Dalje da ne pricam... :smt003
     
  6. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    PA KAMO TI DOKAZI ljudi dragi :mrgreen: moram ga ba ubijediti eto... bilo mi krivo sto nisam znao da ga usutkam
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa fino ukucas u google "Intel Pentium 4 3.6Ghz review" i pogledas benchmarke. ili nesto slicno tome.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Nemoj se ti zahebavati sa profom.Usutkat ce on tebe na kraju sa ocjenom... :wink:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

  10. Esh

    Esh HWB

    siguran sam da ce ovaj thread biti manje - vise zezancija, ali cu svejedno napomenuti da mnogi zapravo ne razumiju intel, njegov znacaj za razvoj procesorske arhitekture te udio na svjetskom trzistu.

    imajuci gore receno u vidu, osim popularnosti na internetu, besmisleno je upustati u neke ozbiljne rasprave na tu temu, osim ako nekog bas zanima sta ce dobiti za svoje novce...
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Aha okey :) dovoljno je bilo sulu ;) thx people :)
     
  12. Guest

    Guest Guest

    mr.Amd "jesul Okey" te Informacije :lol:




    mr amd ima specificnog profesora mislim da niko od vas nema profesora da lici Na ZECA!
    takve sam ja dobio informacije
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Pitaj profesora ''pusi li ti krava''?
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ako kaže da puši, onda mu reci da mu se štala zapalila :D
     
  15. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama willamate kupis i uzivas citav zivot heheh
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pise se willamette - i ne lupaj gluposti.
     
  17. [tota]

    [tota] Aktivista

    LOL
    eto ti na...
    iako je intel ono "otac" i "majka" u CPU industriji
    AMD ih je zgazio...
    Sa onolikim novcem Intel bi trebao napraviti nesto
    bolje... (čekamo)
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Intel zivi od masnih OEM ugovora, i nagomilanom neupucenosti sirokih masa.
     
  19. postal dude

    postal dude Aktivista

    ako ja kazem da je willamate onda je willamate sta ti znas.
    jesi li mi nabavio gramatiku???
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nemam ti ja sta govoriti i ne govoriti, gramatika ti svakako nije jaca strana.