Android box i sharing

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Benq, Oct 22, 2015.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    eh to za konfiguraciju bi se trebao javiti davaocu usluge, ja sam samo naveo te kao primjer, i oni ce ti sve objasniti da ja ne pisem bez veze kad nisam upucen
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

  3. anel007

    anel007 Komšija

  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Evo gledam, u pet deka.
    Pa sta da uzmem, da mi valja ono, i da ima wifi naravno ne planiram ga mreznom povezat :D
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

  6. anel007

    anel007 Komšija

    http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_415611.html

    eto ti moje preporuke, android 6.0, ja probao i sve super radi i do 4k rezolucije video ide bez ikakvog trzanja a uredjaj velicine 9x9cm, malo veci od kutije cigara

    na tebi je samo da skontas isplati li ti se davati 10$ vise za 1 GB rama vise, i ovaj sa 1 GB ce ti raditi super
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    aham, ma dobro nije neka razlika u cijeni a bolje sad da uzmem 2G nego da poslije kazem jebo 18 km :D

    elem, vidim i ovaj X kao sporiji od obicnog s905 imal tu kakve uloge ?
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    I koliko u stvari znaci ovaj "prostor" 8GB, nemam iskustva, jel se puni brzo ? il je 8gb sasvim ok.
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    X jest malo sporiji ali haman podrzava vise formata od obicnog ako se dobro sjecam, imas na tom linku gore poredjenje ta 2 pa pogledaj tacno a za slobodnu memoriju to sto pise 8 je ukupno, pola od toga otpada na sistem a pola je dostupno korisniku mada za streaming ti to nece praviti problem, ako budes instalirao velike aplikacije onda hoce pa skontaj sta planiras raditi, za download filmova uvijek imas usb, externe diskove, kartice tako da je memorija na uredjaju samo za aplikacije.

    Sent from my Alcatel Idol 3 using Tapatalk
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ljudi dajte prijedlog neki tv box na androidu da mogu na njega nabacit xtreamecode app? Sto jeftinije to bolje treba za bezveze 32 led tv koji nije smart naravno, gledat ce se iptv gdje je max rezolucija 720p a pretezno ovi nasi kanali sa jadnim bitrateom. I odakle porucujete jel sa gearbesta, dx i sl.?
     
  11. pac

    pac Komšija

    Po meni ces na ebay najbolje proci, savjetujem malo bolji uzeti jer ces se kad tad pokajati.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Može li preporuka provajdera iptv usluga, htio bih preko smart TV-a ali da su pouzdani i da se ne desi da svaki drugi kanal radi.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Postoji li neki dobar android box koji ima i sat resiver u sebi ?
     
  14. black

    black Komšija

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kontam uzeti Nexbox A95X, nekako mi najviše nudi za lovu. Šta mislite? Treba mi za youtube najviše, možda za još koji app
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovih provajdera na Aliexpressu tona, da li neko ima iskustva s njima? Ja trenutno uzimam od nekog u BH ali kanali su slabe kvalitete. Interesuje me pretezno da ima Svedske sport kanale i to je to :) (I druge sport kanale naravno)

    Box vec imam.
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    neces pogrijesiti sigurno, fin box sa solidnim specifikacijama i jako lijepim izgledom bar po mom misljenju, ne znam koliko mu se krecu cijene sad znam da sam ih ja prodavao za 100-injak KM dok sam ih imao i isli su ko halva

    za youtube, kodi i slicno ne treba ni ganjati nista vise od boxeva sa ovakvim specifikacijama