Anketa -- Omiljeni brand Nvidia grafickih kartica @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 30, 2009.

  1. pac

    pac Komšija

    I to sto kazes :D bilo sta smo neka radi.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    ma i nije, ja znam da svaku grafu koju od sad uzmem da cu nabacit S1 ili nesto slicno sto vec moze stati na nju. Pravo nervira kada zuji vent grafe, pogotovo kada mjenja brzinu automatski u igri, pa isto da ti neko turira u kucistu. Ubije ti ugodjaj, umjesto da igras ti osluskujes grafu i samo cekas da sta pocne da se dimi. Kakav dobar pasivac tipa S1 + 12 cm vent od kucista na njeg i mirna Bosna
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Svaki proizvodjac koji je dovoljno kulturan da ostavlja vga biose na support stranici je za mene dobar
    Ajmo rec Gigabyte
     
  4. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas cudan poredak.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Treba preimenovati anketu u ''koliko nemate pojma o grafickim vendorima'', to je to.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    baš to... ja bi prvi uzeo pow jer su oni jedini davali 2 godine garancije (ne znam kakvo je sad stanje).

    oni su zadnji... lol
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Eh, za mene poredak nije zacudjujuci jer branding i dostupnost igraju glavnu ulogu. Za nekog slabo informiranog kupca kod nas nista ne znaci ako te firme dobro rade "vani".
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    pa dobro, ali baš precijenjeni asus da je prvi... sigurno ima izbora osim njega.
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Pa navikli ljudi kupovati Asus maticne i graficke.
    Bez obzira što ima još izbora uzet ce ono za sto su nekad culi.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    slazem se s Rennom. sjecam se kad sam se poceo baviti racunarima, u mom prvom compu je bila Asus P4S800-D, Asus ATI 9200SE, Asus DVD, Asus Quie Track CD/RW. vecina ljudi danas (kao i ja onda) misli da ce Asus grafa bolje i stabilnije raditi sa Asus plocom itd. doduse, prije par godina i nije bilo nekog pretjeranog izbora na nasem trzistu i vecinom je bio Asus.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Asus je nahypean i to zestoko u nas, cak i medju clanovima foruma.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Prema nekim procjenama, Asus drzi preko 50% trzista grafickih kartica kod nas.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Asus jedino ima dobre maticne (istina, i zvucne :)), graficke su ionako lijepljenje naljepnica po flextronix karticama, a ostatak game im - ne valja. Osobito monitori i optikaneri.

    EDIT: i cooleri. :lol:
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a laptopi? ni njima nish ne fali :roll:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisu najgori, ali su tek prosjecni.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ha ya :) dosta sam prodao X51L (ako se dobro sjecam oznake) modela :) fini su.