Antivirusni softver iz Microsofta

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Dog_Father, Jun 11, 2009.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1469
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Uh Microsoft i besplatno. To dodje nesto kao oksimoron.
     
  3. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    zasto mi ovo smrdi???
    imam osjecaj da taj program ima neku drugu svrhu,korisnu za ms
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    De zovi Zlatana da ti pomogne u argumentiranju tih tvrdnji... :roll:

    Svaki Windows ima aplikaciju za skupljanje tvojih slika sa rostiljada da bi ih potajno proslijedjivao CIA-i.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Cemu nepovjerenje? Microsoft je ovaj alat najavio kao alternativu najosnovijim/najjeftinijim/besplatnim rjesenjima. Misljenja sam da ce cak postojeci besplatni AV alati ponuditi bolje rezultate u odnosu na Microsoftov alat, no poenta je u tome da je prevencije radi bolje imati AV alat instaliran, a Microsoft bez sumnje ima efikasniji nacin za distribuciju.

    Da su stara vremena, integrisali bi ga u Windowse, no to je vec druga tema.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako bude efikasan kao windows defender ...
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Pazi, ovaj AV alat ce prema najavama biti "oslabljena" verzija Live OneCare AV alata koji je daleko od liste popularnih AV rjesenja.
     
  8. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    pa dobro ljudi, ms je ukrao sve odnosno bil gates, pa me nebi cudilo ni to da krade slike mog rodjendana.hahahah.....
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    zato imaš fejsbuk i brdo korisnika koji su sami sebi potpisali povelju privatnosti ;)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Jesi li to prekuco Pirates of Silicon Valley? Na stranu tvoja shala/opaska, mogao si nesto konkretno i na temu dodati.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    necu da temu masimo, nisam prekucao. čitam s vremena na vrijeme. tako sam i čitao kako je došao bill gates do svog bogatstva.
    vjerovatno i sam znas, da nije nista sam stvorio, sto je napravilo ms uspjesnim. btw. xerox je napravio os, koji mi danas poznajemo kao windows.

    po meni bi ms, sve učinio da ostvari sto veci profit. ili neku drugu korist i prednost da ima
     
  13. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Znaci ti prodajes kruske na pijaci i ne bi da ostvaris veci profit od onog sto stoji pored tebe? :lol:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Pa nemoj me folirat pufnasti. Gledao sam i ja film, samo prije 10 godina.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Pufnasti preko noci iskljucuje TV iz struje, da mu ne pobjegnu ljudi koji zive tamo.
     
  16. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    ja ne znam sta vas to toliko vrijedja.nije vam bil gates tata.
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne vrijeđa nikoga šta pričaš,nego te tvoje teorije veze nemaju sa temom koja se btw zove 'Antivirusni softver iz Microsofta'. Ako ti je ovaj software kontroverzan,ti si instaliraj neki koji nema veze sa kompanijom 'Microsoft'.Naravno,uz detaljno istraživanje porijekla istog.
     
  18. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    pa ja sam samo rekao da mi to malo smrdi da je nesta iz ms-a besplatno. onda je počelo ovo. mislim i sami su potvrdili neki da ms gleda samo na profit.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    tcmagazine.info

     
  20. Esh

    Esh HWB