Apex Legends

Discussion in 'Igre i konzole' started by RaP, Feb 6, 2019.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Season 1: Wild Frontier coming at 10:00AM Pacific tomorrow: x.ea.com/57469
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kako uopste igrate ovo, meni i mojoj raji igra crasha, u po frke lik nestane, a taman nadje dobar loot
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pokreni anticheat launcher iz apex foldera. Imao sam isti problem i rijesio na ovaj nacin.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa isključi cheat, pa će raditi, hahahah.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kakav cheat, ne razumijem??? Ne koristim ja cheat, nego igra ima svoj anticheat sistem koji ako nije aktivan te izbaci iz igre. Iz nekog razloga se zabaguje i moras to rucno pokrenuti iz apex foldera. Nakon toga nemas vise problema sa radnom crashom. Nesto slicno kao punkbusetr na BF.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Meni i dalje crasha, minimum jednom na dan čak i sa ovim zadnjim updateom.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma glupo, na bf te bar kicka sa porukom da je zbog pb-a, ovako te izravno vrati na desktop

    pokusacu to sa anti cheatom pa vidjeti hoce li onda kickati
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesu li klokane kompoinente?
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa normalno :p, i ispade da samo Apex pravi problem, svaka druga igra sljaka. Crasha najvise u trenutku kada se kupi loot ili kada napravis kill, valjda neki sync problem sa server/client a nekad mi izbaci application error: memory could not be written.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Apex ima problem sa RTX kartama i kartama koje su klokane. Ne znam da li je nestabilna zbog klokova ili zbog afterburnera. Vrati na defaultne klokove, ugasi after skroz, pa probaj. Testiraj da li je bas to. PUBG ima isti problem od v1. Cak je jedno vrijeme zahtjevala da se grafičke "underklokaju".
     
  11. Majkel44

    Majkel44 Novi član

    Meni se rušila igra svakih 20 minuta, a nakon što sam dole navedene stvari uradio sad rijetko kad imam crash.
    Promijenite rezoluciju na "borderless window",
    Isključiti v-sync,
    Staviti fps na max 90 putem komande "+fps_max 90",
    Ugasiti origin in-game.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Danas update, i odmah crashiranje, ne moze se konektovat na server, a vidim raji nestaju i stvari...blam

    “We are aware and looking into the issue with accounts losing their progress after the update today. Will provide an update ASAP.

    “Until the issue has been resolved we recommend players do not buy or craft anything. We'll continue to provide updates, along with an ETA, as information comes in.”

    No ETA has been provided yet on how long today’s issues could last but it appears Respawn will be giving routine updates tonight.

    One affected user writes: “Level 155, Spent $1000 on the game, have 58 legendary skins, 30+ skins on every single legend and weapon, level 34 BP.

    “All legends unlocked, 3k crafting metals, 40k legends tokens, 200 apex coins.”

    Another adds: “I'm assuming they'll just restore my account to its former status after, so I didn't. If you end up keeping the items after the reset I know I'll deeply regret it, but hey.”

    https://www.express.co.uk/entertain...gends-Level-Reset-Update-Servers-Down-warning
     
  13. Scholl

    Scholl Aktivista

    Imam problem
    Igrao sam mjesec dana apex, sve normalno
    Danas nestalo struje, nije bilo pola dana i udjem na apex kad je dosla struja i ne moze proci loading screen,
    Dakle pise atemting conection, 1/9, i tako sve u krug ide.
    Probao sam sva rjesenja sa google. kucao an firewall port za apex , nema sta nism probao, ali ne ide
    Zna li neko rjesenje?
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jesi li probao repair?
     
  15. Scholl

    Scholl Aktivista

    proradilo samo od sebe
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja poslije zadnjeg peča ne mogu meda, čim me mrko pogledaju padam odmah

    odjednom svi pro, il me baca sa takvim likovima matchmaking

    takodjer latencija ogromna, danas uspio data centar staviti na belgiju, ide bolje ali opet me ljudi satraše

    isto ko da sam tek poceo igrati igru
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja imam problema sa konekcijom, kikne me na kraju. Prvih par minuta sve je ok, a onda samo stane. Pokazuje onu crvenu ikonicu kao da je ping velik. U ostalim igrama nemam problema.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Esh

    Esh HWB

  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nedavno sam opet instalirao APEX Legends i prijatno se iznenadio koliko je u međuvremenu postala igriva.
    Hitbox je nevjerovatan, toliko me razmazio CoD i Destiny 2 da i ne znam koliko loše ciljam dok nisam odigrao APEX.

    A ovaj mod koji su ubacili za novu godinu je također zabavan i mogao bi se primijeniti i na druge igre u nekom obliku:

     
    Reventon likes this.