Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bas cu jos jednom vidjeti. Za touch id je ogromna razlika jer i sada imam 6s tako da mogu komparirati.
    Btw antutu je 171k.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Kralju kod mene je op3, i touch id je brutalno brz, doslovno instantno, a mislim se malo na ios preci znam da je u 6s sporiji touch id, pa se mislim :)
    Kad naviknes na nesto brzo nije lako izgubiti tu naviku, i ovaj dash charge jos..
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je znoj bio problem na 6s, na 7 nemam tih problema
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne znam, ali sta podrazumjevas pod sporiji touch id na 6S? Kod mene kad kliknem na home dugme memorisanim prstom instant uskace na home screen kao da nema zakljucavanja. Mnogi su se zalili na prebrz touch id.


    Sent from my iPhone using Tapatalk pro
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Doduse nisam nesto pretjerano dugo testirao, kod koleginog 6s, moze bit i od animacija da se jos uspori. Ako je tako onda super, a preciznost kakva je kod tebe, od 20 puta kada normalno uzmes telefon u ruke kako ga inace koristiš otvori li uvijek kako treba, ili preskače ponekad, govorim o idealnim uvijetima, da je cista ruka, nema znoja i sl.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nikad nemam probleme sa njim ako je cista i suha ruka. Mnogo je bolji od onoga na 5S, a o brzini da ne govorim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk pro
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koje sranje sa sedmicom, trza kad se izlazi iz aplikacije, i vidim da nisam jedini, nasao sam jos barem 5 threadova o istom problemu, apple naravno suti, 1800km prakticki baceno u vodu.
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa ti uzmi iPhone :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam probao 7+ u trgovini i isto mi je bilo cudno da je na nekim prelazima animacija pucala.
    Sad je li do nekog sitnog bug-a u iOS-u ili su nesto sjebali kad task prelazi sa dvije brze na dvije sporije jezgre i obrnuto...
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da, najvise se misli da je problem prelaska sa brzih na spore i vice versa.
    Po meni totalno neprihvatljivo za flagship proizvod.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hoce to kad drzite nepravilno telefone

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Na 6S ne trza. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    To i jest komedija. :smt005 :smt005 :smt005
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Mjenja 6S za 7 uz doplatu :mrgreen:
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vala ne bih doplatio ništa. Čekam osmicu. 6S je i dalje zmaj. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Mislio sam na doplatu vlasnika 7, vidis da je 6S bolji :smt003
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moze ako Sena dobro doplati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Shit veliki, ako ne poprave ovo za mjesec-dva i ja cu se na 6S vratiti, ionako ga nisam prodao.
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma ja ba, to ti je kao sto sam cuo oglas neki dan od nekog lokalnog zafrkanta, sikiram se za vas povoljno, 7 dana za 20 KM budite bez briga, ja cu se sikirati za vas. A i ti tako, doplati mi da se ja patim sa tom nevoljom od sedmice :lol:
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Kod mene je sve OK, nisam primijetio to sa trzanjem, otprilike sedmicu dana imam sedmicu, zadnji iOS, 1.0.2. Sad sam bas pokusao otvoriti 10ak aplikacija, od Vibera do Safarija i slicno, nije nijednom prekinuta ona animacija otvaranja/zatvaranja, a inace nisam primijetio nikakve probleme sa performansama. Imam obicaj da nikad ne zatvaram aplikacije koje su pokrenute, tako da nije sad da odmah sve zatvaram ne bi li sve islo brzo, nego pustim sistem da to radi.

    Touch ID se i meni cini prebrz, sa G3 dolazim pa mi je godilo kad mogu samo dvaput pokucati da vidim lock screen, a ovdje cim pritisnem home sa jednim od dodanih prstiju obicno ne stignem vidjeti lock screen za notifikacije, jedino da koristim ove prste sto nisu upisani, ali to je bezveze :D