Assassin creed problemi

Discussion in 'Igre i konzole' started by eddie lexx, Aug 29, 2008.

  1. eddie lexx

    eddie lexx Novi član

    Radi li assassin creed sa slijem, meni nikako ne prepoznaje drugi dio kartice, vidim po tome sto se ne grije skoro nikako...
    i jel vama slika u onom labaratoriju malo cudna..isto ko da ima neke smetnje ili je to do mene i mojih drajvera.
    grafa je 7950gx2
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    U laboratoriju je sve uredu, treba malo da se "drma" i da ima suma.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa je li imas problema sa performansama? Trebas imati na umu da je to graficka kartica "stara 2 generacije" te da prakticno sve kartice od 8800 serije pa dalje daju bolje performanse. Takodjer, sasvim je moguce da Nvidia nije napravila odgovarajuce skaliranje / optimizaciju drivera za tu karticu u spomenutoj igri.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ako meni na X1650GT ide fino, dje nece ic na 7950GX2. :D SLI je pak druga stvar, tu je sasvim za ocekivat takvo nesto...

    Planirao sam ovo odigrat na 4850, ali dok ona dodje, prodje voz. :lol:
     
  5. neko

    neko Aktivista

    jel' izasao patch za ovu igru...meni je par ljudi reklo da ima isti problem kao i ja...tj. da se igra ugasi pri ulazu u jerusalem...?!
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    to vec nije do patcha, ali to nije tema ove emisije.
    Kupit orginal igru i nece te izbaciti tamo gdje te izbaci sa kopijom kupljenom u dragstoru kod komsije Simeta :)
     
  7. neko

    neko Aktivista

    dobro, nemoj se ljutiti, samo sam pitao, nemam para da kupim original...a kupio bih rado da mogu...
    pozdrav...
     
  8. GW

    GW Moderator

    Ne ljuti se on, nego je rasprava o warezu zabranjena na forumu.
     
  9. eddie lexx

    eddie lexx Novi član

    Ma fercera sve odlično sve sam uključio što se može uključiti, i na 1650x1080, doduše, imam overclockirane verzije, skontao sam malo nhancer, i uključio afr2, i radi ipak sve super i druga je krenula u akciju sto bi rekli.
    Al je igra ipak glupa.
    Ja imam Quad SLi, znači dvije 7950gx2, na to sam mislio.
     
  10. artemis

    artemis Komšija

    Neka ti imaš quad sli...
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taj quad sli pere jedna 3850. :mrgreen: :lol: A trose jedno 3x vise. :lol:
     
  12. GW

    GW Moderator

    I blokiraju sve slotove. :D
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto je jos jako, ne podrzavaju multi-monitor setupe. O DX10.1 podrsci i UVD-u da ne pricam. :mrgreen:

    Hint: prodaj to za koliko god mozes i uzmi postenu 3850/4850/8800/9600 karticu.
     
  14. GW

    GW Moderator

    Ali onda neće imati quad sli. :smt048
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    I nece biti dildo.