Asus Extreme Rampage II /////LOCKED!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by phys1cx, Sep 22, 2009.

  1. phys1cx

    phys1cx Novi član

    Trenutno sam u Hr ....a hrvate boli briga... pogotavo links...hgspot...vemill idioti. A kuciste mi je 80kg hahaha.... a auta trenutno nemam....tako da ta solucija otpada
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ganjaj nekog od raje ko ima DDR3 da ti posudi, ili sjedi na taxi do radnje i cao.
     
  3. phys1cx

    phys1cx Novi član

    Poigrao sam se vise....skinuo ram i sve ostalo i bacilo mi je na mali screen tj LED poster CPU init...znaci ocito je cpu problem..a sta bi tu mogao bit problem ak je nov stigao...samo g aotpakova i stavi....nit sam clockao nit nist...
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ili je pokvaren, ili nije legao dobro u socket, ili treba nadograditi bios.
     
  5. phys1cx

    phys1cx Novi član

    Dobro je ploca i cpu, ram je zezao ...sad sam u bacio kingston 3x1 @1333 i radi ali bi nest jace... Tablica koju podrzava moja ploca je:
    http://www.corsair.com/configurator/pro ... er_modules
    samo je sad pitanje dali moze 6x2gb...moze ali na 1600mHz a dali moze po 2000hmz..
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemaš velike razlike u performansama između 1600 i 2000 MHz osim u sintetičkim testovima. Tako da ti je bolje uzeti memoriju 1600 MHz a ostatak novca sačuvaj za nešto drugo.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ne znam zasto sada ide diskusija u drugom pravcu? Kad provjeris radi li sve ok sa novom memorijom, javi, pa onda dalje kontaj. Ako ne nadjes na webu negdje da je par ljudi napisalo kako ploca sa zadnjim BIOS-om uredno radi sa odredjenom memorijom, uvijek imas teoretsku mogucnost da dodje do nekompatibilnosti ponovo.

    Skoci pa reci hop.