ASUS K8VSE DELUXE

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by agent007, Dec 16, 2004.

  1. Sleeper

    Sleeper Komšija

    cuj tebe ne govori se ovde o cijeni!?govori se ba o proizvodu,a u cinjenice koje me interesuju o svim proizvodima su :cijena,performanse i pouzdanost.i to podjednako!ja nisam nikad imao asusa pa nemogu reci ni ovako ni onako,ali to sto ti kazes da niko nema problema zar to nebi trebalo biti normalno(za istu cijenu kao i ostali proizvodaci)?Osim kao kod Gainwrd Golden Sample sistem platis vise obijes vise.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    procitaj po konektorima na asusu sve pise foxxcon
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa šta onda? :D

    to je proizvođač konektora (u zadnje vrijeme i matičnih).
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    syss nisam se nadao od tebe foxxcon proizvodi maticne za della ibm-a ....hp i kompaniju
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    dobro to, ali ja za foxcon znam od jako davno po ide kablovinju i sl. stvarima... napisao sam da i matične radi, sad za koga - ne znam.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    za sve vodece OEM proizvodjace a to je ogromna cifra
     
  7. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    foxcon je izbacio i par svojim ploci,valjda se hoce da ukljuci na trziste maticnih(ne da pravi za druge)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    argh
    syss, pa oni su u 2003. proizveli oko 25 miliona maticnih, 40-50 miliona kucista...
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    a jebiga, onda sam neinformiran :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    heh, ma no frx, ljudi su se krili.. al' evo imao sam prilike malo raditi na / testirati ove foxconn 925 ploce, jako, jako dobro.. posebno uzimajuci u obzir da je intel-ov chipset 8) (steta sto nemamo intel hardcore fanova na forumu, sad bi flame isp'o)
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    e da te pitam sad... onaj laptop što brijem uzet ima 915 ili 925, nisam siguran. uglavnom sa tim nema problema?

    heh ljudi moji izgleda da ćete dočekati i taj dan kad će intel zasjat u mom sig-u :)
     
  12. Sleeper

    Sleeper Komšija

    I'm [​IMG] :!:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    a takvo je stanje, šta ćeš... al po svojoj prilici nagledat ćeš se još amd-a dosta dugo :wink:
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Sta ces uzet?!?!? INTEL?!?! Jao...syss...razocarao si me... :(
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija


    ja sam bio jedan intel hardcore fan kada sam dobio komp (novembar 2002).Tad nisam znao za AMD.Mislio sam da je intel jedini i glavni.sada kada 64-bit procesori drže svoj tabor odjebat možeš intel
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    AMD dere intela i bez onih 64
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    da znam izdajica sam i pizda i ne znam šta sve ne, ali se radi o laptopu i nemrem baš previše manevrirat lijevo-desno nego više manje ravno, tj. intel.

    od a64 mogu (u ovom cjenovnom rangu) birat jedino asus koji ziher neću uzimat jer mi je još malo prebalav sa laptopima, a i presto sam bit benchmark freak, pa ono...
     
  18. djambo

    djambo Aktivista

    kod laptopa je stvarno bolji izbor Intel jer ako kupujem tak nesto razlike AMD-Intel su jako male po cijeni tu prednjaci manja potrosnja baterija manje zagrijavanje bolja podrska gdje je Intel ipak u prednosti
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Hm...istina :)... AMD jos uvijek nije dobar za prijenosne.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo je pitanje mjeseca kad ce se stvar okrenuti kao na desktop trzistu.