Barca vs Chelsea

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Thomas Angelo, Mar 7, 2006.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Arsenal definitivno pobjeđuje ( nije što već 5 godina navijam za taj klub i što mi je draži od svake fudbalske ekipe) nego zato što su ovih dana u top formi, a kada je jedan Thierry Henry u top formi onda se nema o čemu raspravljati.

    I ja svakako mislim da će Milan večeras pobijediti a trebali bi biti kečevi i na ostalim utakmicama no znate već kakav je danas fudbal, jedan zicer mora pasti...
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Arsenal - Madrid - x
    Milan - ko god igra - 1
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Tako mi je drago sto su prosli bezlicni Werder :D

    Inace, dabogda bilo finale Juventus:Inter (ili Milan - podjednako dobro)

    Serie A ROCKS!!!! 8)
     
  4. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Liverpool - Benfica "1" ( bice 2 : 0 na kraju )
    Lyon - PSV "1" (2:1)
    Milan - Bayern "1" (1:0)
    Arsenal - Real M. 100% "1" ... nemoguće da će biti x. Real Madrid je njesra kako god... Pare, Pare samo pare...

    edit: titulu šampiona lige prvaka će odnijeti Barcelona.
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    E Liverpool je čisto sranje napravio... Ipak je obrnuto od onog što sam rekao :D Šteta i što Real nije dobio utakmicu, predobro su igrali za čudo...
     
  6. FearLess

    FearLess Aktivista

    FT AC Milan (Ita) 4 - 1 Bayern Munich (Ger)
    FT Arsenal (Eng) 0 - 0 Real Madrid (Spa)
    FT Liverpool (Eng) 0 - 2 Benfica
    FT Lyon (Fra) 4 - 0 PSV Eindhoven (Hol)

    rezultati
     
  7. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Opet, sto nije nesto novo, sam pao na kladionici.

    Ovi Englezi me fakat ne vole. Ja lijepo igro 1 na njih oni ko da je sportski dan.
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    veceras se definitvno oprastam od kladionice. Aktuelni evropski prvak da odigra 0:2 kod kuće protiv autsajedera...nemam riječi.

    No bitno je da je moj Arsenal prošao, a za kladionicu šta me briga...

    Kao što rekoh, jedan zicer mora kiksati.
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    u jebo sam sve nemogu da vjerujem a me liverpul sje*o pa pogodio REALA X-X ccc

    koji bi parovi bili dobrri u daljem takmicenju (JUVE BARCA )( milan arsenal )( lion inter)
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja pogodio rezultate. Da se počnem kladiti? Ili?
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Večeras Basel, Udinese, Lille pobjeđuju. Schalke igra 3 ili više golova. Ostalo ne komentarišem jer nisam igrao... :|
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Samo naprijed, trpajmo pare kriminalcima. Odnosno vlasnicima kladionica. Nisam zlonamjeran ali ti kriminalci su mahom hercegovci. Ovi naši domaći se još ne bave kladionicama.
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Kladionice najvise vole igrace koji igraju đuture.Naredaju parova na listic pa na marku.

    Ali kad se igra pametno,moze se i zaraditi od tih ''kriminalaca''. ;)

    Kod kladionica me najvise iritira to,sto djeca od nekih 6-7 godina uplacuju,a oni nista.Znam da su im pare najvaznije,ali...
     
  14. TopniK

    TopniK Komšija

    Čak i napišu da je maloljetnoj djeci zabranjeno klađenje ali ih ipak prihvataju. To je samo šminka za zakon.

    No ima istine u tome što kažeš. Par mojih prijatelja se klade na 3-4 utakmice i uplate 10 KM i već isti dan su bogatiji za nekih 70-80 KM.
    I ja nekada uplatim malo više novca ali opet kiksnem, najčešće i na jednoj utakmici.

    Zato sam sebi rekao da ći se od sada kladiti samo na marku-dvije i to samo radi navike-hobija, da unesem malo žara u navijanje i to je to. Ne očekujem dobitak...uostalom, ko ga dočeka?
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Ja cuvam kopije mojih vecih dobitnih listica.Kad saberem zadnje 3 godine mozda sam dobio ukupno oko 1000 markica,kad od toga oduzmem koliko sam uplatio budem u nekom plusicu,al sve je to oko nule.

    Kasica je najjaca.Uzmem kutiju od chivasa,napravim rupu na poklopcu i zalijepim ga sekundarnim ljepilom.Kad god imam neke sice ili se neka lova dobije ubacim malo u kasu i za godinu dana se nakupi fina svota.


    btw. http://www.kladionicar.com fin site sa statistikama itd.
     
  16. holle

    holle Novi član

    evo jedan dobar par za danas

    STEAUA BUK. - BETIS 1 (2,20) (vrlo moguc i hendikep)
     
  17. Ace_

    Ace_ Aktivista

    talijani su najjaci, ja inace za JUVE navijam otkad znam za nogomet i mislim da su pobjedili zasluzeno unatoc ono bezveznom golu, imali su duplo vise sansi i da werderu nije bilo golmana primili bi oni i vise golova
    Liverpool mi je mrska ekipa, ja se kladio sa starim da ce ispasti u 10KM i naravno dobio, jebes kladioncu :D
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ama, kladionica enormno zarađuje na račun naroda - ovaca. Vi koji ste u plusu ste nevjerovatna manjina da manja ne možete biti.

    Ja sam lično u minusu, ali se nisam dugo kladio, oko tri mjeseca. Onda sam sam sebi pogledao u oči i rekao... uči na tuđim primjerima - većine. Moguće je biti u plusu - apsolutno, no ne želim da mi kladionica postane život i da vlada mnom.
     
  19. TopniK

    TopniK Komšija

    Da, ali to je jače od mene... :(
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Fino receno. :wink:

    Pomalo,samo pomalo. ;)