Batman vs Superman

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by RaP, Aug 23, 2013.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Christian Bale odbio ponudu od 50mil $, a novi Betmen je Ben Affleck, mislim ja lično ne mogu da vidim njega gao Betmena ne znam za ostale ali ovo je smiješno, po meni mogli su komotno uzeti Karl Urban-a.

    Ne znam sta ostatak svijeta misli ali Ben Affleck kao sljedeći Betmen :?: ,
    Ne kažem da je Ben Affleck los daleko od toga ali opet nekako mi nije za Betmena.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Ma užas! Taj lik ne zna glumiti, ali eto šta je tu je. Pitam se da li je još neko odbio tu ulogu prije nego je Affleck prihvatio.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    A zašto to Affleck nije dobar izbor ? Zbog onog filma sa J-lo ? Čovjek je faca prava, inteligentan i globalno je prepoznatljivo lice, mnogo više od Karla Urbana. To je bitno kod ovih blockbuster filmova, pogotvo za DC koji itekako kaska za Marvelom. DC Očigledno okreće list jer im je Marvel pokazao kako se rade dobri filmovi na osnovu stripova. Batman sa Supermenom bi uvijek radije pregledao nego bilo koje Avengerse. Dva najprepoznatljivija strip junaka u jednom filmu. 1milijarda$ + na box officu tek tako. Samo da ne zaseru sa kvalitetom. Da se mene pita, ja bih najradije da vidim Flash film.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja njeg uopste ne smatram dobrim glumcem. A vidjeli smo ga u ulozi super heroja...
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    On je glumčina i po ali nije za akcijske filmove. Eh kad se sjetim 90-ih Sly Stallone, Schwarzie, Willis, Van Damme itd. sve mašinerije a danas fegeti poput Colina Farrella glume neke junake...
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pedercina i po.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. RaP

    RaP Komšija

    Affleck je dobar glumac ali nekako mi se ne uklapa u Betmena nikako nemam taj felling da ga vidim u Betmen odjelu i batmobilu, neznam ali morace se dosta potrudit da bude
    bolji od Bale -a

    Nemam blage otkud dva posta molim izbriste nekativni
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Možeš ti sam obrisati ovaj drugi thread dok god ne budeš imao reply, imaš mali iksić u desnom uglu gore kod quote.
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ima na youtube kevin skith sprdasl se na ovu info:) ko ne zna kevin aka silent bob prijatelj damona i bena
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Prekuco je sve.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa sto je Bale odbio ulogu zna li se upste? Neki privatni razlog ili?
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo mu je jos to trebalo u karijeri.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne stvarno, ne znam ni otprilike koliko su placeni glumci ali ova svota mi se ne cini malom :) Po meni on je super izbor za betmana ali eto, steta sve u svemu.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma da, a mi raspravljamo o tome :D hahaha .
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Netreba mu 50 mil $ stace covjek se zasitio napravio je sjajnu tilogiju
     
  20. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Mislim da više nikad neču gledati Batmana :(