Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    To je u stilu defibrillatora. Ozivljavas suborce i ubijas protivnike. Nesto je slicno u HL sa "iglom" ali je nisam puno igrao pa ne znam kako je ta mehanika na kraju odradjena osim da se sjecam da si u beti mogao oziviti sam sebe. Aliens.

    Medic i ammo pakovi postoje ali ne znam da li funkcionisu kao oni mali koje pokupis ili staticni. Ili ce biti obe verzije: http://pokit.org/get/img/1f40ccb55eb5e0 ... 85c316.jpg

    Redizajnirali su cijelu igru. Od destrukcije koja sada nije skriptovana (skriptovano rusenje cijele zgrade), popravljanje vozila iz unutrašnjosti do klasa koje ne postoje kao prije. Engineer vise ne postoji kao prije. Kada se spawnas u vozilo, dodjeli ti automatski posebnu klasu da mozes popravljati vozilo pa nema jet/heli transporta za recon klasu. Medic vise nema najbolja oruzja itd. Osim animacija kada ulazis u vozilo koje su cool, nema vise situacija da vozilo uzme prvi onaj ko protisne E (ti V.S. protivnik) jer ako protivnik podje prvi ulaziti, samo ga ubijes. Takodjer se i avioni mogu popravljati dok si u njima samo tada podju padati "jer nema niko za volanom". Takodjer steta na vozilu je sada selektivna.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Cekaj, jel nema vise biranja izmedju klasa nego sama ti igra dodijeli klasu zavisno od situacije? Tako nekako skontah.

    A sto se tice ozivljavanja, slicno je sa bc2 vietnam.

    Samo da ne bude kao prije da sa dva tri metra ozivis covjeka.

    Sve u svemu bf1 mi se svidja. Sad se tacno vidi fokus na gameplayu kad nema milion nadogradnji za oruzje i vozila. Niti svjetlecih lasera u duginim bojama i flashlighta i sta sve ne. Zato je tu bc2 i dalje jedan od najboljih battlefielda.

    Nadam se da nece noobovi previse upropastiti igru kad bude prva beta pa kad se budu jadali kroz feedback.

    Ostaje nam jos ta beta i da pokazu novi battlelog.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    postoji, Hamza, Ahmo, Rapi, Pegi i ostali. trazi Hamzi login.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju 4 klase ali su promjenjene uloge i sada kada odaberes da se spawnas na vozilo, dodjeli ti odmah tu klasu mehanicara za vozila pa nema ono da odaberes snajperistu, uzmes avion samo kao prevoz do najviseg brda. Ta klasa navodno nema dobra oruzja pa se mora pokupiti tudji kit sa poda ako hoces pristojan setup. Mada je to balansiranje podlozno promjenama do samog izlaska.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    To sto vecina ne igra timski, ne mora znacit da nije.
    Masa puta naletimo na squad koji prevagu donese nama, ili njima, ovisi kako smo raspolozeni :)

    Igra je postala svima dostupna za male pare, pa dosta raje nece da igra timski = cod :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne skontah ovo. otisao sam na navedeni link, kliknuo na Sign in, i nakon toga mi kaze: You have successfully signed up for the Battlefield Insider program.
    Nikakve podatke nisam ukucavao, ni e-mail, ni Origin kredencijale... Msm na osnovu cega sam identifikovan?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj login je dirktno vezan za ea.com. Vjerovatno si ulogovan prije mozda kada si isao na battlelog ili origin.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tesko,jer sam usao sa pc-a na poslu hahaha :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Hmm.. mislim da je ipak neko morao biti ulogovan na ea.com jer evo kada odem na taj link preko drugog prowsera, trazi mi da se ulogujem.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma samo ga ja koristim haha cudno bas :) ali neise,isao sam na sign out pa ponovno sign in onda sam dobio formu za login

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  13. edgsi

    edgsi Aktivista

    Do Chrome-a je. Probaj drugim browserom, na Edge-u mi normalno trazi mail i pass.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja na bug.hr zajebavao se da imam pristup alphi bf1 i da mogu poslati invite drugima, dobio 6-7 pp svi mole-traže



    djeca
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nisi ni ti bolji haha :) :D
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Ja ba :)

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Stvarno su se potrudili. Dosta novih stvari:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A jesu igru napucali novim stvarima, grafikom, efektima i sl. Nadam se da nisu zapostavili osnovne stvari tipa netcode-a i sl. sto bi zasigurno sjebalo sve ovo sto smo do sad vidjeli da valja.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Brutalno ovo izgleda, the hype is real.