Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Podsjecaju mape na stari cod aaaj kako izgleda dobro... Ide preorder. :)

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Podsjeca malo na warthunder zbog tematike i dosat na Heroes and generals.. cak je i spawn system preuzet od njih koliko vidim. Samo je ovo meni prebrzo. Kako ce izgledati na FOV 90+.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni brzina pase jer mi je bf4 bio prespor uvijek pogotovo kad igras close quarters.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    heroes and generals meni strasna igra bas, haos mi se svidjela :D

    a fakat je prebrzo i to pofino

    nece valjda samo ovu mapu igrati?

    Poslano sa mog GT-I9100 koristeći Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    svidja mi se sto nije sa rifle oruzjima nema one hit kill.

    sveukupno izgleda jako dobro, eksplozije aviona je next-level naspraim starijih bf serijala

    slažem se da je igra prebrza, al i kao takva izgleda zanimljiva, mada se nadam da ce usporiti, ne bih zelio da ispadne kao cod
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma jedna je mapa zasad sigurno i u beti je uvijek bila jedna a ovo je tek pre alpha ali se mijenja vrijeme.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bio sam skeptik ali ovo je prebrutalno i ici ce preorder samo se nadam da nece biti prezahtjevno. RIP cod i sve ostale pucacine sto ce izaci ove i naredne godine.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo malo bolji snimak u 60FPS:



    Ovo je prebrzo ne samo iz perspektive igraca vec kada gledas voujnike. K'o na drogama. Vjerovatno ce se kupiti jer mi se sve ostalo svidja, posebno sirovina sto sada nema milion optika i dodataka za oruzje ali je gameplay kao kakva arena šuter.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je ovo beton, daleko mi se vise svidja ovaj setting nego moderne stvari. Space pizdarije ne podnosim :D Cudi me da imaju animacije za ulazenje u vozila
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    SnoopDogg tek takav igrač :lol:
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igra odlicna, ali igraci koje su pozvali, barem dosta njih, cista glupost. Neki ne znaju ni drzat joystick a kamo li tastaturom igrat. Snoop toliko napusen bio, da mu je trebala citava partija da iz rova izadje.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu to igraci. To su selebretij koji sluze za boostanje hajpa.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igrali su igru, tako da su u tom trenutku igraci.

    Cirkus uglavnom.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma kakvi igraci, manekeni bolan

    Stali oni pored tih zvijezda samo njih snimaju, snoop napusen do neba, zac efron kao da se prvi put susrece s igrama.

    Bolje da su izvlacili neke fanove battlefielda one koji imaju sve bf serijale u kolekciji pa da takvi dobiju priliku da zaigraju

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta ste se dovezali igraca ko da je bitno ko je igrao bitno je ono najvaznije a to je da smo prvi put vidjeli gameplay i izgleda zaista premocno.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fakat, neki stvarno preozbiljno shvataju show
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpis, a sada lagano tražiti gdje je najjeftiniji preorder, evo gledam na g2play.net 40 Eura! http://www.g2play.net/category/17663/ba ... in-cd-key/

    Eh sada, pitanje je da li će biti kakvih kombinacija ala meHiko za BF4 što je bio ili ruski key za BF3 (jao pa mi nigdje nismo zbavili normalno BF)? :mrgreen:
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Negdje naletih na info da uz igru dolaze samo 4 mape? Ostatak uz premium?

    Sent from my LG G3 using tapatalk