Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jbo osnovnu verziju. koliko je deluxe i ultimate?
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ultimate 83 eur ili 6000 rubalja izadje u rusiji. Ma normala da cu uzet na cirilici 40 eur u djep ostane za dobre sluse ili sl.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jarane nikad skuplji battlefield

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Deluxe 82, Ultimate 163 :D
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cek cek, cega 82 odnosno 163? :D gore si napisao da je osnovna verzija 55KM (~2000rub). deluxe verzija moze biti samo duplo skuplja, tj. 110KM :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Maraka. Deluxe verzija nema DLC, samo neke bonuse, battlepacks, skinovi, sta ja znam
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ništa, trenutno najjeftinije što se može uzeti je: Battlefield 1 Standard Edition + Premium Pass, oboje koštaju po 1999rub tj. ~4000rub~110KM. Ultimate verzija kod rusa košta 5998rub~166KM. Šta se dobije u Ultimate za tih 56KM razlike a ne dobije u BF1+Premium Pass????
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Crkat akciju ko da se mora od prvog dana igrat...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uzmes sad standard i naknadno premium pass.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A sta mislite da li bi prosla varijanta da se uzme engleska verzija Battlefield 1 Standard Edition, u onoj drzavi gdje bude najjeftinija, a kasnije Premium Pass ruski? :)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam siguran. Ali ja recimo imam BF3 ruski i engleski na istom accountu, kao dvije razlicite igre
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se neckam da li uzeti u opste. Ako budem uzimao to ce biti standard edition samo, a kasnije premium ako se pokaze igra da ima potencijala.

    Mene ce na PS4 izaci 50KM (100 je cijena, ali po pola sa jaranom) cini mi se po trenutnom $ kursu.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nista cekamo da izadje sada... :D
    Kao i svaki put uzet ce se malko jeftinije sa neke druge drzave. Sad trenutno nema, mada ni prosli put nismo uzeli puno prije izlaska.
    Kad igra krene u prodaju, onda ce biti dostupne sve zemlje svijeta, pa cemo vidjet gje sdta kako :D
    kolins standardno uzme vpn, a mi koristimo :D

    kolinse imas kafu od mene :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Najbolje preko g2play uzet oko 40 eur standard jbg da je na engl jer čitam nema više mijenjanja jezika ako uzmes na ruskom to je to a razlika je 15ak eura. Kasnije kad krene prvi dlc uzet premium i mirna bosna. Nezz ima li još koja zemlja sa engl da nudi jeftino.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    eto primam na naselje igru :D bujrum :D hahaha
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahaha ja budale :D ja mislim da je jedino ruska verzija ruska only (radi cirilice valjda), da ostale imaju mogucnost da biraju jezik tokom instalacije, a među njima je i engleski. Ne treba nish kupovati VPN, programcic pod nazivom ZenVPN radi ko doksa, 30 dana trial, a moze se birati izmedju 20tak zemalja :)

    EDIT: vezano za jezike, izgleda da je bas ovako kako sam rekao, sto dokazuje ovaj link (samo ruskog nema, dok je vecina drugih zemalja pokriveno jezicima sa spiska)

    http://www.cjs-cdkeys.com/products/Batt ... rigin.html

    Code:
    Multi-Language
    Our Battlefield 1 Keys for Origin are multi-language.  They support English by default, but also offer other common languages including French, Spanish, Italian, German, and more.  All languages available for Battlefield 1 are listed below:
    
    EN (US English)
    BP (Brazilian Portuguese)
    CS (Czech)
    ES (Spanish)
    DE (German)
    FR (French)
    IT (Italian)
    KO (Korean)
    TC (Traditional Chinese)
    
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jbg, ako je ruski poseban zbog cirilice, kako onda u ovaj paket ulazi Traditional Chinese

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    jarane, kad bi izdavali kod nas, bio bi haos, morali bi na srpsko, hrvatsko bosnjackom jeziku izdati :D:D:D
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma