Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. xman

    xman Komšija

    Jel onaj flare gun ima neki bug ili sta? Ispalim ga nebil spotao nekoga ako se nalazi na odredjenom dijelu mape gdje zelim da idem npr,ne pokaze nista na mini mapi da bi me neko skino u neposrednoj blizini.
    Takodje cesto me ubiju kroz zaklon.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Flare meni super radi.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sto sam par puta koristio, radilo je uredno. Mozda se spawna nakon sto ispucas. Ne otkriva dugo i samo u smjeru gdje opucas
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobra je kombinacija snajper sa flare i support da mu stalno ammo baca, da moze flare puniti.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Ne znam sta je u pitanju ali bas je beskoristan,koljaza je u toku kod D zastavice,i ispalim bas da vidim hoce li koga spotati,medjutim nista. I inace spotanje je drugacije nego u BF3 (BF4 nisam igrao) tj spotan protivnik ostaje samo par sekundi spotan?
    Do sada apsolutno svaku partiju najvisi KD ima onaj ko se domogne tenka,nema teorije da su svi skilleri u tenkovima,posto ga neko zauzme to je to,mozes presjediti partiju cekajuci i pitanje je hoce li se novi tenk spawnati. OP su definitivno i vjerujem da ce u finalnoj verziji biti nekog balansiranja oko njih. I vjerujem da to nece biti problem koliko je bio u BF3 sjecam se, koji je i napusten a nije izbalansiran kako treba jer avioni su ostali OP. BF1 je znatno jednostavnija igra,nema lasera,lock on,pratecih raketa,helikoptera itd itd.
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja evo igrao par sati sa snajpom i pravo mi je leglo iako mi je recimo BF3 bio prosjecna igra. Valjda gdje sam mladost proveo u CoD2 :smt003. Moglo bi se ovo uzeti kad izadje.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Gledam ocima svojim lika na konju kako ide i kolje redom a ovi pucaju i u njega i u konja,na kraju ide prema meni i zakla i mene iako sam sigurno 2-3 puta ga pogodio iz pistolja :lol:
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo garant bio jedno od onih pick up oruzja sto budu na B i F zastavi. Onda imas bolji oklop. Popnes se na konja i, i dalje ti vrijedi taj jaki oklop, pa ides salacat.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ili si konja pogodio, koji ima milion healtha :D
     
  10. xman

    xman Komšija

    Nesto od toga sto navodite jest jer skinuo sam par puta u trku konjanika kad ga u glavu pogodim. Ovaj ko da je imao armor i na konju :D
    Ev sad sam pogodio prvo sniperom pa dva metka iz pistolja i opet stize do mene i zakla me,mora da je neki bug u pitanju ili konj fakat ima milion healtha jer koga kog da sam pogodio mora pasti. Doduse mozda sam sniperom pogodio konja,a pistoljem konjanika :lol:
    Avioni ovde djeluju zabavno,morat cu se steliti u letenju. Gledam borbe na nebu i kako se pogadjaju tako otkidaju dijelove krila,odlican detalj.
    Zabavna igra nema sta,bas te vuce da igras i kada je ugasis.

    A uz to pick up oruzje ide i armor? Koji nestane kada bacis oruzje?
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Konj fkt ima puno healtha, nemoj dzaba pucati u njeg.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pick up oruzje kad pokupis ne mozes baciti ovako kad hodas sa njim. Ali kad se popnes na konja dobijes onu 1895 marksman pusku, ali ti ostane armour.
     
  13. xman

    xman Komšija

    U pola partije odjednom uletim u neciji team speak,engleski pricaju sa cudnim akcentom i protivnicki su tim dok mi ovaj jedan psuje svaki puta kada ga ubijem. Noob neki,uzme sniper i legne onako na cistinu,bas moli da ga ubijes :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izbacili update za PC i PS4, kojim su nam navodno otkljucali sva oruzja u Beti.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovakve stvari se desavaju doslovno sammo u BF-u:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Bas su epic, ismijao sam se laganini
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    mnogo fin video, ty nails
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Poskupili afrikanci pa je sad preko proxya south africa 120 eur ultimate a bio je 80 cini mi se. U PM haman cemo opet na cirilici igrati bf, cyka blyat.

    Evo na mexicu je 130 dolara :(
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    rusija je bila najjeftinija cccc izgleda da cemo opet biti osuđeni na cirilicu