Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Veci je problem sto se vise ne igra aktivno svaku noc nego godine. Ja sam malo šuta na novom kompu da probam i brzo se uleti u fazon. Jos se drzim nekako.

    [​IMG]

    By the way jucer u suprotnom timu Ahmo, Hamza, mislim Mirso i jos par poznatih imena. Oni ce guliti BF kada bi 100 igraca bilo ukupno. Zao mi sto se nisam javio jer stvarno nemam vremena za igranje ali ako je neko sa njima i dalje u timu, neka ih pozdravi od mene. Super je sto su i dalje u istom fazonu dok mi palamudimo valja-ne valja.
     
    Vedo likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Who cares. Niko ne gleda statove u BFu, igras privatne servere sa aktivnim adminima i to je to. Kad se sjetim BF2 dana,stalno igrao na ista dva-tri servera,udjes na 64 man server od toga znas 60 ljudi :D .
     
    bhd likes this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sta ako ne budu privatni serveri iz ovog ili onog razloga kao na predhodnim BF?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Joj koliko se vidi inspiracija sa R6 operaterima. Ali neka bude upola dobra igra kao Siege i ja zadovoljan.

     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nešto mi je gun play čudan. Nije valjda ovo final?
     
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    vidi im defib animacija isto iz 2003...nema nikakvog kontakta,niti da trzne igrac,nista.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To sam i ja primjetio, def metar od covjeka... Mozda je animacija iz alfa verzije.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    animacije downanih playera su u loopu samo se ponavljaju,mozda je samo neki alpha placeholder. Usput kakav im je ovo ocajan recoil ? Evo npr odma na pocetku od 11 sekundi : . Isto na 0:19,itd...
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam to odmah rekao https://forum.hardwarebase.net/index.php?threads/battlefield-2042.36068/page-7#post-591287

    Igra vuce na period 2011, a mi koji smo igrali bf3/4 mozemo prepoznati animacije iz istih. Npr, ja ne vidim razliku izmedju 2042 i HL:



    Ne vjerujem da je alfa u pitanju ida cemo imati bolje animacije jer se njihove igre ne razlikuju mnogo iz perioda alfe do datuma prodaje. Oni koji su igrali testnu verziju kazu da ima mnogo problema i tu sada moze biti dodanti problem sa razvojem radi korone. Znam da su se DICE developeri vratili prije par mjeseci u studio. Koliko su mogli raditi od kuće je druga stvar. Ali ova verzija igre definitivno ne izgleda kao next gen. Jer ovaj gameplay sa gamespota je njihov gameplay a ne sto je neko snimi iz alfe. Gledaj samo kakav je BF1 izgledao prije pola decenije :



    Sasvim je moguce da je 2042 zapravo ugaseni BC3 kako su glasine bile i da su je samo proširili. Odatle i remake starih mapa iz BC2. I da su skontali da im nece danas proci 32p gameplay. A ako me pamcenje dobro sluzi, to je sve bilo prije BF1.
     
    Decerto likes this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam malo zaigrao test 2042 i bilo je neigrivo, dosta laga i stopanja. Nisam 5min uspio sastaviti. Sad jel do mog racunara ili lose igre ne znam, al BF V igram bez problema.
     
    NAILS likes this.
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    Nista dok sam ne probam al sto nails kaze,ovo izgleda ocajno. Ako ostane ovako,nece bf biti nikakav cod killer.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sutra bi trebalo da pocne closed beta?
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Je li moguce igrati betu? Moze li se kako dobiti pristup na foru, imam sve BF-ove :)
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zar ne bi sad trebala closed beta krenuti? nikako se nisu oglasili po pitanju ovoga, vjerovatno ide delay i za betu.

    Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odgodjena i beta do Oktobra. Onaj Freeman DICE community manager potvrdio,
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjerovatno su planirali da ce se smiriti situacija sa covidom. Nadati se da i bude u novembru, da ne otkazu ponovo.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Pomjeren je i BF5 bez corone. Mislim da je neka kalkulacija. Ne znam sta izlazi u desetom mjesecu ali mjesec dana za igru koja se pegla godinu i pol ne znaci nista.