Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    CoD, snajpanje je pretjerano. A i ovako i onako nisam ljubitelj CoDa.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    KAd smo vec kod FAMAS-a
    KAd se dobije ta puca?
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo vecina tih sto kempa, ne spotuje, nego im je vaznije da oni kill dobiju, a ne da pomogne timu. Nije duznost da rusha zatave i m-com ... ali je jedan od nacina da pomogne, kao sto sam rekoa, da barem postavi radio becon, ili da bude negdje on licno priblizno blizu protivnickoj bazi, da njegovi mogu spawnat na njega.

    Moze se fino snaci i u bliskoj borbi sa snajperom. Nemoras ici na headshot, nego jedan pogodak u tijelo, i onda ga pistoljem brzo dovrsis.

    Nemam nista protiv onih snajpera koji kempuju negdje iza, ali ako iole pomazu timu. Obicnim spotanjem, ili koristenjem MAV-a, ili SOFLAMa, za obiljezevanje vozila. Mada vecina ih se zasteka, i ganja kilove. Ostalo je nevazno za njih. Doduse kao i za sve igrace koji nisu timski igraci. Nije mi se jednom desilo da mi nestane municije ili sam ranjen, a pored mene prololaze oni sa support/assault, i niko da baci ammo ili med pack.

    I onda kad izgubimo partiju, ti sto kempuju se najvise cude, kako to da nismo uspjeli pobjediti. :D
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Veoma lako je mozes otljucati. Treba da ispunis 2 assignments za nju: 10 heals i 10 revives.

    U bilo kojoj mapi ili modu. Nije vazno.

    Naravno moras imati B2K expanziju.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo probam malo igrati medic-a da otkljucam tu puskicu i posto se ne snalazim bas kao bolnicar zacas zaradim K/D 0/8 i onda se prebacim na starog dobrog inzinjerca i spasim zivu glavu.

    Za jednog mene koji je poceo sa K/D 0,32 odlican rezultat.

    [​IMG]
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  8. Piroman

    Piroman Komšija


    Moja ti je preporuka da igrash 'rush' mode i to metro mapu (ima ovakvih 24h servera bruka) i da tamo samo healaš i revive-aš ili da resupply-aš raju, a itekako češ imati posla, ako vas je malo nekada i previše, ali ugl. možeš za vrlo kratko vrijeme 'nabit' score žestoko. ;)
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa to nije baš dobar cilj za ovaku raznovrsnu i kvalitetnu igru.
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Naravno da jeste, u suprotnom' ne bi svako od nas postavljao ove potpise u stilu "da divimo u koga je veci?". :lol:
     
  11. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kod mene 37(c stepeni).Kako mi se ova igra svidja to je nevjerovatno,jest da je ostalo par stvari za popraviti(nekada randomly izbacuje a nekada fps pocne da pada ali se sve rijesi resetom),ali sve ostalo je super.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da nisi malo pomjesao sa BC2. Sada Assault nosi pomoc i defibrillator paddles i ubitacne puske sto na blizinu sto na daljinu. Ako on nece biti prva linija, tesko da neko drugi hoce. Meni i dalje fali ammo paketic. Moze se drzati i zadnje linije ali eto.. meni je assault za rush-a. A ako se ide na bodove, naravno ..drzati se pametne igre i #1 pomagati ekipi.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam vecinom Assault, i u bc2 sam vecinom bio medic.

    al nemam mi nista mrze kad me ubije sa rpg.em, dodje mi da odmah izbrisem igricu, kako me takvi iznerviraju, ok pucam i ja sa rpg.em, al kad se zastekaju šejtani po kucama, i ne volim kad me ubiju sa onim mitraljezima nikako
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    GET USED TO IT, iritantno je ispocetka, ali s vremenom i ne obazires se na te raketo bacace!
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma OK su RPG i SWAM al M320 i Mortar mi jedu zivce opasno_Opet raketaši su nekako u frontalnoj borbi a ovi drugi negdje iza coska rokaju i ubijaju a ne mozes im nista.
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    Ali upravo su ti GL i Mino Bacaci namjenjeni protiv pjesadije, a kad te lik sa pola metra drmne rpgom i nastavi hodati, to je ono nakon cega ostavim sve i odmaknem se od pca da nebi sta bilo razbijeno!
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ok,nek me rokne s pola metra raketom,imao sam sansu da ja roknem njega prvi,al kad me minobacar podere iz vedra neba tu ne mogu nista.
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Ali je realnije kad te iz vedra neba drmne nego lik te stalka pridje ti u zatvorenom prostoru i opali u tebe da njemu ni 1% zdravlja ne uzme!
    Koje zadaovolstvo sa glom utuc snajpera dok na kakvom kranu sije nevolju! Sve u svemu samo da isprave taj self damage prilikom bliskog ispaljenja raketa u protivnika i sve ce biti udure!
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa ok je to, ali da ja odem namjenski na mapu kako bi samo dizao ljude iz mrtvih, to ne mogu kad ima mnogo drugih stvari.
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ili ako te neko opali snajperom sa head shot-om sa preko 1km.. :smt005

    Ali zato ti igras Bazar da se to ne desi,taktika je to.. :lol: