Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Posljednja misija je u pitanju, kako mislis ne mozes dalje? Poslije toga par animacija i onda credits, kuda mislis dalje? :D
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    dodjem do trenutka kada moras skociti sa jednog vagona na drugi prije eksplozije, nakon skoka instant death, nije kao u prvoj misiji da prezivis i popnes se na krov drugog vagona pa nastavis dalje
    Rijeseno vracanjem komandi na defaultne postavke, iz nekog razloga samo u tom djelu igre nisu radile.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako vas nervira BF3 BETA icona u Originu:

    Head over to: "C:\ProgramData\Origin\InstalledGames.xml"

    Open it with the notepad

    Search for Game GameID="71171" and change "hidden="0"" to "hidden="1""

    If it doesn't show on the list simply add the line yourself:

    <Game gameID="71171" lastPlayed="0" hidden="1" favorite="0"/>


    No more BF3 beta in origin (you need to restart origin)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Probam se logovat kad vidi vraga, uspjesno prodje onaj release date check, bez ikakvog fejkanja IPa. Singleplayer radi normala, ali za MP na koji god server da kliknem (i nash) dobijem slijedecu poruku:

    [​IMG]

    EDIT: Firewall od Eset Smart Security 5 je nesta blokirao, ukinem ga i sve radi
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sretan vam launch day :) Ja cu po babynest danas pa ako stignem pokupit g930 i kopiju bfa. Ocigledno da se ovaj Baby v1.002 ne prekucava za dan :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Aaaa vidi chaleta, ti sto si igrao - igrao si, sad idi kupi G930 pelene i Razer cuclu :smt003 Btw, cestitam jos jednom!

    A sto se tice BFa, mape su OGROMNE, ne znas odakle i ko koga bije, trebat ce vremena da se ovo nauci
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo i ja sam instalirao LE i sve prodje ok,probao SP i grafikla je WOW,MP cu kad dodjem sa posla,bit ce ovo dugacak radni dan :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Al skoro da nema razlike u performansama, sve na ultra & 2AA i sve na medium bez AA, 1920x1200 reza. Dobijem svega 10ak fpsa. Al opet ide DOSTA bolje od bete, 50+ fpsa u multiplayeru.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I u mene performanse odlicne,malo je rec da sam zadovoljan,takodje sve Ultra i 2AA izmedju 45-60 bez AA ide 60 lock al razlika u izgledu je ogromna.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kod mene grafa prekucala fraps na Ultra, 1280 x 1024 ,4x AA, 16 x AF.. :smt005
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    vidi ti reze, to na mobitelu igras? :D Sramota je 480GTX vozit na toj dijagonali, pogotovo kad imas extra 24" po piku za manje od 2 stoje :smt002
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da,ali onda mogu trenutni FPS da podjelim sa 2.. :smt005

    Bolje ovako.. :lol:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Zasto kada god kliknem 'join server' ili 'refresh server list' u Battlelogu mi se pojavi ova poruka od ESET Smart Security-a V5? I tek kada mu ukinem firewall dopusti mi da uletim u MP igru.

    [​IMG]
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    jel to sad fol moze?
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Pola od tih mapa je medium sized, mada i na njima je sve skuceno u sredinu, dok su ostale one way rush mape sa dodanim flags u koloni jednoj i nazvane conquest :(
    Nijedna mapa nije dizajnirana za 64 CQ, osim mozda firestorm i caspian, mada ni one nisu ni blizu velicine mapa kao sto su u 1942,BF2,2142
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Meni poce izbacivat "The connection to the server was reset while the page was loading."
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    @ Juka - moze ;)

    Ev igrao 4 mape, u te 4 mape sam vidio 2 tenka. 3 mape su odvratni grad, susrecemo se sa protivnicima u 3 uska prolaza. I na svakom prolazu po 10 ljudi samo stoji i baca granate & puca RPGeve. Kud ces dalje kad najvise killova imam sa rpgom, zveknes ga u prolaz i znas da ces pobiti bar 2 covjeka. Spawn i m-com su nevjerovatno blizu. Igrao jednu mapu gdje imaju i vozila, nas 32 a 2 tenka i jedan jeep. 6 ljudi se ukrca i ode a nas ostalih 25 moramo da trcimo KILOMETAR dok ne dodjemo do mjesta desavanja.

    Ne znam, nek prica ko sta hoce, al meni BC2 ostaje i dalje kralj, ovo me nije impresioniralo.

    Btw, mini-mapa je s*anje zesce, kad hoces da se spawnas totalno je nejasno gdje ti se nalazi kolega na kojeg zelis da se spawnas. Klikces na likove iz squada a na mapi se ne vidi nikakva promjena, niko da se highlight-a..
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Može li netko, ako mu se da složit neku konfu koja bi ovo vrtila bez ikakvih problema kod nas, i ovih naših IT prodavnica.
    I kolika bi cjena bila.
    Mjenjao bih samo procesor, matičnu, grafičku i napojnu koja je adekvatna za grafičku, pošto predpostavljam da je neka mašina :) , a diskove i monitor ću zadržat
    Hvala unapijed
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Treba ti grafa bar GTX560Ti i napojna recimo fortron 500w apn a ploca i proc bi najbolje bilo uzeti neki Core i3 2100 i atekvatnu plocu za njeg,posto se svejedno taj proc ne moze klokat uzmes neku najjeftiniju za 1155 socket i to je to.Kasnije nekad mozes staviti neki pravi quad na tu konfu i opet da deres.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U kampanji ide i sa gtx 460 i to na 24" monitoru oko 40 fps, rijetko ide ispod 30. Naravno bez AA, ostale opcije na high i AF x16.