Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja cu morat cekat dva dana,2Mbit samo.
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja vec imam igru,probao sam SP, samo trebam da je stavim u odgovarajuci folder da je ne moram downloadati sa Origina prilikom aktivacije kada uzmem kljuc..
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam i ja skinute dvd-ove od obicne verzije. Al LE je tezak nekih 13.5gb a ovo sto ja imam je 9,5gb

    Vjerovatno to ne bi ni odgovaralo.
    Ja sam na taj nacim betu instalirao. Igru ubacis u folder > C/program files (86)/origin games i onda iz origina pokrenes instalaciju.
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Igra je fakat prezahtjevna.Mislio sam bar da cu normalno igrati na low postavkama sa konfom iz potpisa ali jedva.Sve mi je na low i na 1024x768 i jedva dobijem 20-25fps.Je li ovo do mene ili je i kod vas tako? :)
     
  6. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    tvoj komp je samo za minimalne postavke vise rama i bolja grafa bi ti promjenila situaciju :)
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I ja sam na 2Mbit, sinoć krenuo evo me na 80% samo što sam se budio svako 2h :smt003
     
  8. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    LE Jos nije aktuelan znaci ono sto skidate od 14 gb nije limited nego multi language pakovanje a od 10 gb je samo english verzija krajem godine izlazi expanzija i sa njom i njen download
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ici ce brze kad se slegne prasina.
     
  10. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Meni je isao 1,5 Mbs za 2 sata sam skinuo :)
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja sam bar mislio da cu na low igrati bar sa 30fps ali je ovo stvarno jadno.Nisam mogao docekati grafu stize mi za 10ak dana jbg,mislio sam da je malo vise optimizirana :(
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    @ crazyjoeno 1

    Kada ce stici boxed LE?

    Ja imam LE skinut (15GB) (don't ask how) i kada dvokliknem na originalni BF3.exe kaze da relese date je 28.10 i da treba sacekati do tada ..

    Kakva je to verzija,ne kontam ako je release date 25.10..?
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Koristi vpn ili proxy, da promjenis release date na US(tj. 25.10) :mrgreen:
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    [​IMG]

    Zar nije mocna?
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    nema sta prejaka je, nego juka si dobio key :D ako nisi ganjaj vedu :D
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Evo i haman pune epizode Gadget Showa sa onim ultimate BF3 simulatorom :)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eg8Bh5iI2WY&feature=player_embedded[/youtube]
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa takve ja imam performanse na 6970 sa starim ati driverima. Ispade sad da ATI ima bolje drivere, e jbg. :D. Nego u ovoj igri AA kolje performanse ko u nijednoj do sad. Recima ja bez AA imam sve preko 60fpsa ultra na 1900x1200, sa 2xAA 45-70, a sa 4xAA 30-60.
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  19. irhadkul

    irhadkul Komšija

    nego de koliko treba da ovo kupimo,heeh?
     
  20. jimmy

    jimmy Novi član

    Je li probao neko raniju aktivaciju uz pomoc proxija? Meni nije proslo i valja cekati 28.10. 01:00h. Hoce li upaliti da vremensku zonu pomjerimo na istok, pa mozda aktivirati 2 sata ranije? :).

    p.s. Za korisnike Logosoft-a, ako je neko planirao da igra sa cetvrtka na petak, najavljeni su radovi na mrezi :)