Battlefield 4 HWB BiH server

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Nov 3, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Nas domaci server za BF4:

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/se ... -HWB-clan/

    Server je placen 170 Eura i vazi naredna 3 mjeseca. Svi suborci mogu (koliko su u mogucnosti) donirati sredstva za nj.

    Obratite se na PM pa cu vam poslati PayPal info (napisite i svoj Battlelog nick, radi reserved slotova).

    Donatori:

     
  2. Esh

    Esh HWB

    Eto, sada je tema sticky :)
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i koji će modovi biti na serveru, svi ili samo conquest i rush?
     
  4. hamza_505

    hamza_505 Guest

    ljudi server pun masanlah
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    valjda ce i ostati ako Bog da, samo da se ne ponovi kao prije za BF3
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nece:)
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    sad za sad je Conquest (800 ticketa) i jedna mapa rusha. naknadno ce bit ubacen i votemap.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sto je server ovako popularan :D Nema sanse upasti.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Vrtite se na serveru u skorijoj buducnosti bice reserved slot lista, svi donatori dobice reserved slots.
     
  10. bihsecurity

    bihsecurity Novi član

    I dajte prijeloge za mape/modove itd...
    Onu Flood map sam izbacio, nije samo da je ja nemogu smisliti, vec mnogi ovde;=)
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Svi donatori, nabacite nikove u PM, da mozemo dodjeliti slotove
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    svi battlelog nickovi donatora su u prvom postu ove teme.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma


    Jes vala, bas je fino upast a da ne moras nesto plaho cekat :)
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Morate povecat idle time, ja na primjer mogu ostaviti igru ukljucenu popodne, da server ne bude prazan.
     
  15. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Dobar je server, ne znam zasto ali mi se desava na vasem serveru da kada prestanem igrati ono i dalje stoji kao da igram na serveru i nemogu prekinuti ni nista, moram cekati odredjeno vreme da prodje da se samo skloni to.

    Inace, mislim da su malo preterali sto se tice cene servera, moglo bi malo jeftinije biti. :)
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Heh mogli bi ali nece, peljuse kes gdje stignu
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hamza ce postaviti spisak za nove donacije za naredna tri mjeseca.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Iskoristit cu priliku da da se ovdje obratim HWB Battlefield 4 adminima jer nisam siguran da ce moj post na Platon-u HWB-a objaviti.

    Poznavajući Enisa od samog početka HWB.net-a pisajući s njim zajedno recenzije, vijesti i sve, kao i poznavajuci druge clanove foruma nadam se da ovaj post nece biti izbrisan.

    Ponovit cu samo nekoliko recenica kojima sam se obratio na Platonu.

    "Naime, uzmem slobodno od teskog radnog dana 1h, uletim na "nas" HWB server, taman lijepo privodim mapu kraju, kad "kick"... obratim se javno na serveru, dobijem poruku od Hamze prvo da sam camper (molim?), zatim da je random kick isl. Ok, prihvatim i zahvalim se adminima rekavsi "Svaka cast admini". Na to dobijem tako ruzne rijeci da ne zelim ni da ih ponavljam, nego iste prilazem u vidu slike (ukoliko slika ne radi, napisao je istoimeni Hamza: jedi govna).

    Nekada smo se lijepo druzili, igrali, sjecam se Battlefield 1942 "rokanja, zatim Battlefield 2...kako su to bila dobra vremena. Ocigledno se struktura ljudi koji igraju promjenila i to drasticno.

    Ovo mi je izgleda hvala za to sto sam uzeo zbog vas premium i sto sam vam dovodio ljude na server. A ironija je to da sam i sam htio donirati novac za server.

    Inace, nisam balavac, mnogo sam stariji od mnogih ovdje, radim u IT sektoru ozbiljne finansijske ustanove i vrlo rijetko imam vremena za igranje.

    Hvala vam jos jednom i nadam se da cete se toliko udostojiti da bar ovaj post ne brisete.

    Nadam se da ima jos starih dobrih igraca neiskvarenih statistikom i ruznim ponasanjem drugih igraca.

    Svima veliki pozdrav

    Slika: http://i.imgur.com/aqzxM7v.jpg?1

    "

    Pozdrav svim HWB forumasima
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Tvoj jaran Enis a ni HWB nemaju nikakve veze sa tim serverom, naziv Platoon-a HWB potice samo zbog toga sto su se clanovi tog platoon-a upoznali ovdje i odatle je krenulo.

    HWB kao forum/ site nije nista ucinio za pokretanje BF3 / BF4 servera, to je bila cista dobra volja pojedinaca.

    I na kraju mozda si bio kickan zato sto je neko usao na server sa VIP slotom.

    To sto si ti uzeo Premium opet nema nikakve veze sa ljudima koji odrzavaju server a ni ljudima koji igraju tamo, ako ti se ne dopada ima more servera na kojima mozes igrati.

    I tebi pozdrav.