Gameplay https://www.reddit.com/r/Battlefield/s/gxvzKbxqrR Gameplay 11 min. FHD https://www.reddit.com/r/Battlefield/s/Lk1gXusuhZ Tank gameplay https://www.reddit.com/r/Battlefield/s/rJlued2He3
Zvuk ce izgleda biti fantastican. Ide ovo ka dobrom. Samo negdje ce usrati, moraju. Ne bi dice bio dice da negdje ne zaseru.
Ženske opet urliču po bojištu, nigdje veze, jebeni ESG points/checkmark. Generalno zvuk je dobar, vidjećemo kakav je footsteps tuning, u skoro svim prošlim naslovima je nepostojeći ne čuješ ništa, možeš na mute igrati isto ti. Makar su igru malo usporili i nije više epilepsija kao 2042. Ova mapa treba da bude veća/šira sa više flanking ruta. Ima li govora o server listi, ili je opet ovaj konzolaski matchmaker only?
Rekli su da ce naknadno objaviti sta ce biti za server browserom. Prave naucnu fantastiku od toga, a citav community to trazi.
Nekako mi tenk iz trece perspektive izgleda bezveze. Mozda je takav model, al prilicno tanko. @RaP bi to dosta bolje uradio
Svidja mi se sporiji tempo. Napokon FPS igra gdje se ne kreces kao pod drogama da si uvijek. Izgleda obecavajuce... ali dok ja to ne probam sam nista mi ovo ne znaci puno.
za sad je pre-alpha. treba to jos bolje da izgleda. meni se ne svidja fizika i sto se tenk jako brze krece. bc2 i bf3 su imali dobar balans. od bf4 su postalo kao od papira.
Treba ga malo ubrzati, ipak. Zamisli i dalje u 2025. imati problem što ženske urliću po bojnom polju. Chillax, to je samo igra.
Čudne teksture flat ravne možda ne završene teksture možda place holder. A i perspektiva kamere je nekako off jednostavno uzmi kamere iz bfbc2 i prekopiraj ili bf4 ili bf3. Sve u svemu screenshot i video ne vjerujem više ma ni samom sebi
Ma treba cekat neku od open beta sto ce biti pred izlasak pa probati i uvjeriti se kako je sve. Ovo sve sad uzimati sa rezervom, jer bit ce tu dosta promjena. Ma tenk izgled manje vise to se uvijek moze promjenuti bez nekih problema. Vazno je da potrefe generalno gameplay, i gunplay. Te stvar je tesko promjenuti kad si vec izbacio igru.
Pa upravo je u tome problem, zato sto smeta njihova vriska. Da igras, i tebi bi sigurno smetala. Eto u ovom leakanom gameplayu sto je izasao, svi karakteru izgledaju kao muskarci, ali opet cujes zensku vrisku. Kako su u Battlefield 1 mogli zensko ubaciti bez pretjerane vriske?
Ma kakve veze ima jel' vrišti žensko ili muško. Baš je cool što možeš customizirati karaktera, a ne da svi izgledamo 'vako
Ja igram kamaru BF, i nikad mi nije smetalo, nit sam obracao paznju na jel vristi musko ili zenso. Sav fokus mi bude na footsteps, mini mapu, pokrivanje uglova... zadnje sto pomislim je 'hej cuj sto se zenka dere'. Fokusiras se na vaznije stvari u toku partije i onda i ne primjecujes take stvari.
Meni odgovara female character opcija, tako da uvijek biram ženskog lika u igrama Tako da je dobra stvar što ima više izbora, najstarija igra ovog tipa koje se sjećam da je to imala je UT99.
Nisam ja rekao da meni smeta zenski lik u igri, nego zenska vriska koja je naporna za slusati. U Battlefield V su stavili poseban naglasak na tu zensku vrisku, a vidim da ce tako biti i u sljedecem Battlefieldu. Ja sam volio imerziju koju je battlefield imao do Battlefield 1 i volio bih da se dice vrati korjenima. Sad da li sam starudija po pitanju toga, apsolutno mi je svejedno kako me neko zove.
Hajde da se nadamo da ce nam najveci prigovor u igrici biti to sto tenk nije dobro modeliran i sto zenski karakteri vicu preglasno.
Sinoc sam gledao novi leakani video. Sta ja znam, nije vise dojam kao sa onim prvim leakovima. Movement slici i gunplay slici dosta na 2042. Animacije su isto tanke, znam da je alpha, ali opet, mogao bi se lako isti scenario dogoditi kao i sa 2042 na kraju. Jedino sto sam vidio da je mapa i zvuk odlicno odradjeni.