Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Nemadoh kad oprobat, ali sam nanovo instalirao, pa cu vidit kad dodjem sa posla sad nekad!!!
     
  2. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ne pomaze reinstall.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    True, true!!!
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vala kad ste reinstalirali BF probajte i formatirati win, mozda proradi :smt003
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    nije do drivera, najvjerovatnije da je do PB-a, pa se ceka kakav hotfix!!!!
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kakav li je osjećaj kad BF ne radi :smt005
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    Ma najgore je kad covjek nagadja do cega je i sto totalno nesablonski se desava, evo sinoc i drugu koji je na nvidia karti isto ledilo!!!
     
  8. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ima mjesec dana kako sam reinstall sistem i BF, isto kao i prije. Doduse kod mene se jako rijetko desava ali opet nikad se nisam rijesio tog problema.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e jbg sad, kako znas kad nisi probao, nevjerujem da je do PB-a, a ti cekaj za svoj "hotfix!!!"

    probaj sa starim driverima, verziju prije te, izbrisi preko driversweeper-a i ona instaliraj stari, nece ti naskoditi
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Covjece Boziji, pa nebi pisao da nije do drivera da nisam probao!!!! U ostalom gdje ti je logika da je do drivera ako nesto pergfektno funkcionise od dana instalacije pa 30 dana, onda od jednom da se sjebu, da ne valjaju nebi ni prvi dan valjali a kamo li ostatak tih 30 dana!!!
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nevalja ti PC onda :smt005

    Ova moja "kanta" vala gura kako zna i umije al' nikad ne ledi :mrgreen:
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    i to sto kazes :wink:
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jbg jarane, ja stobom sve fino, al izgleda tesko, nisam toliko glup, koliko mi prijatelja ima ati graficke i svima do ovog novog drivera, al et sta ja tu mogu, kad ti sebi nedas reci

    a moze ti zalediti, ako se procesor ili graficka pregrije :S
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Ocito da ne shvatas moje postove, gdje fino rekoh nije do DRIVERA (sto znaci da sam probao i ista se stvar desava, a imas par postova iza gdje govorim da je masina stress testirana i da je sve u redu kako sa Hardware-om tako sa temperaturama istog )!!!

    BTW, ne rekoh nigdje da si glup, niti sam te ikakvim gestom omalovazio!!!
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Do punkbustera je. Isti problem kod ovog jednog svede, sem kad igra na no pb serverima.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

    Koji krkanski tim veceras, ovo je za ne povjerovat.
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    De pogledajte da niste instalirali kakve OC ili monitoring programe za maticne ploce, i probajte ih izbrisati.
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Nema nista od toga slicno!!!
     
  18. X-Factor

    X-Factor Komšija

    PB i realtek prave problem (zato sto igra ledi samo u multiplayeru, single player radi normalno), imam sound loop i onda freeze racunara. Nije ni do sistema, 2 formata radio, 5 verzija ati drivera, nema to veze s ovim, i sa nvidia karticama je isti problem...
    Probajte uraditi disable integrisane zvucne u biosu, ali ko ce igrat BF bez zvuka??!! Rjesenje je druga zvuna kartica, dok sam imao sound blaster radilo sve ko sat...
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ja sam imo problema takvih a i crashnja bez sound loop ( to je kad sam tek poceo igrat BF ). Sad neznam do ceg je bilo kad je loop-alo a crashalo mi je zbog temperature. bio prljav ventilator od CPUa
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Temp CPU-a u BF 47C load, graficka ne ide preko 61C, NB 57C, ja sam probao sve i na kraju odustao, necu je ni igrati. Sad skupljam za neku Xonar zvucnu kako treba, pa ce mo vidjeti sta ce biti :)