Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    Pozdrav,

    vidim da igrate bc2 pa me zanima na koje servere obicno idete?
     
  2. perke

    perke Aktivista


    :) pa ja te trzam sinoc na skajp, ti nista ... ne znam sto ne koristite in-game komunikaciju ili ts, onako je malo nezgodno. Ja licno ne volim puno price dok igram, ako nije vezano za igru, taktiku itd. Na skype se cuje i sta treba i sta ne treba, onaj psuje, onom svira muzika u pozadini itd :D

    mapiras neko dugme na misu za pricu i miran

    @ovajonaj, zadaj search u igri na HWB pa ces naci vecinu, ostali ce te dodati u igri
     
  3. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    ok
    meni je ingame nick isti kao i ovaj na forumu...
    ja inace visim na BUG serveru ali drago mi vidjeti da nas ima jos iz BIH da igraju ovu igru...
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Ima skoro citav team sa ovog foruma, cesto se desi da popunimo dva skvada u jednom timu i deremo zestoko...
     
  5. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    ok potrazicu vas veceras... ja obicno igram od 8 do 11 navecer... valjda cete biti tad online
    znaci vi koristite skype... a sto ne zakupite ventrilo ili ts...
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    probali i ventrilo i ts, al skype se pokazao najboljim kad je u pitanju lag, cistoca glasa i shumovi. Mi obicno pocinjemo oko 23:30, pa do jedno 2-3 po noci
     
  7. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    hm to je meni kasno jer radim...osim vikendom, onda mogu i tad... ma nema veze dodacu vas pa se vidimo preko nisana :)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Vjeruj da sam ih probao presaltat na team speak 3 :) Ali neche ;) Tako da sam popustio :)

    Enivej igra se i ranije, zavisi od dana.

    Ja odoh u toplije krajeve 2 hefte :) Nedostajacete mi :p
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    ima nas najmanje 4ca sto radimo ali duramo :lol:

    @ Zel : Hurricane sezona, samo da napomenem i ovo na rostilj
    [​IMG]
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Sjeti nas se uz karibsku ribu na zaru :smt007
    Prestize me Juka :smt003
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    In ne zaboravi M24 da poneseš. Možda šta velko naleti :mrgreen:
     
  12. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    hehe triforce cini mi se da sam tebe vec vidio na bf-u
      ▲
    ▲ ▲
    btw jel igrate i vietnam ili samo bc2?
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    vecinom BC2, Vietnam nam, meni i Vedi, nije legao :)
     
  14. ovajonaj

    ovajonaj Novi član

    meni nije los...jes da se lakse gine ali tad nije bilo ni kevlar sljemova ni pancira pa haj moze se tako objasniti... ali mi ne ide u glavu da je sa onim starim Hjui-om lakse letjeti tj da je okretniji od havoca ili apacha i da su granate od onih starih tenkova toliko brze od ovih novih da mi je postalo uobicajeno skidati helikoptere sa onim vietnamskim tenkovima...
    ali mi je nekako osjecaj bolji..valjda ona muzika i oni krikovi kad przis nekoga bacacem plamena....
     
  15. JaLa

    JaLa Komšija

    Ma meni je taj Vietnam vise hardcore, idi i drzi lijevi klik, nista vise. Gdje god baci bombu ubijes nekoga, dok je na BC2 druga prica...
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja se koprcam jos uvijek oko vietnama. Nekad me ide, nekad ne, ali to je sve od raspolozenja imam osjecaj :) Uglavnom sada sa operation hastings, nema zime.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Dobar Vietnam sve su mape ekstra, sem one mape kada kod prve etape napadas kao VC
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    Evo ja i Razer_smb igrali sad(Imal ga na forumu?). Team nam je bio pun retarda (pored mene i njega mozda su samo jos dvojica znala pusku uzet i razmisljat samostalno). Bilo je dobro :D
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bilo nas je 8 na jednom Rush serveru veceras :) Jos malo pa mozemo igrati HWbase vs the world ;)
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Ali realno!!!