Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ne bude conquest large onda ne zna sta ce biti. Svi ostali modovi idu od januara pa na dalja.

    @Sena Dole je lista modova a iznad pise kada izlaze.
     
    Sena likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako sam skontao sa ove slike, sada izlazi SP kampanja, ovaj practice range, sminka za tenkove i borba tenkova u Belgiji - to je mozda neki conquest mod.
    Ostalo od januara do marta sljedece godine. Nekako mi sve ovo izgleda na brzinu sklepano, igra nije zavrsena.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo iznad rusha i squad CQ pise da je multiplayer. Stvarno ne znam sta ocekivati na izlasku niti poslije ali definitivno nema šanse da izadje bez CQL.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Za Battlefront II se ovaj live service pokazao poprilicno losim, doduse bila je specificna situacija radi kutija, ali se nije dobro pisalo igri sa tim nacinom :D Ovo ljeto je kao i bilo nekih aktivnosti, sad ovih par mjeseci dodaju neke stvari. Sa BF V ne bi smjeli ponoviti isto, ali kao sto neko rece, bolje je ovo kupiti na proljece kad se rascisti situacija i poprave boljke sa launcha, pa ako dotle bude servera, super.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Thx na pojasnjenju.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma mora bit CQL 100%.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Westie je toliko duboko u supku EA i DICEa, da je besmisleno slusat njegovo misnjenje o bilo cemu sto je BF.
     
    EL NINO CFC likes this.
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma svi su
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep, svi su. Od one akcije kada su dobijali pare da promovišu BF4. Ali zato on i njemu slicni dobiju tako te, insajderske informacije.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vecinom, da. Jedino misljenje koje donekle cijenim, od tih svih BF YTubera, je X-Factor. Vala lik uvijek kaze kako je. Barem ja takav dojam imam.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    westie je postao dio dice tima, prije sam ga gotivio.

    srecom tu je unsubscribe
     
  13. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Ja sam je uzeo pa sta bude .
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma uzet cemo svi na kraju, sada ili na proljece :)
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    100% :) neces gledati u vedro nebo dok ti ostatak ekipe igra BF V :) gdje svi, tu i mali Mujo.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ili se meni cini ili je ovo premala mapa:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar, mozes snajperom pokrit citavu mapu :D
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    al dobro izgleda :)
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sve zavisi koji je mod. Mozda je operacija pa je prikazana samo jedna "etapa" :)
    fino izgleda, nema šta. Ima kamara detalja i valjalo je svaki napraviti. Jben je to poso. Svako ovo bure je neko "nacrtao" i složio tu gdje jeste.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma svi su ti sitni detalji outsourcing, preuzeti od manjih freelancera. A gore desno pise conquest. Ima 6 zastavica. Podsjeca me na damavand peak. Onaj dio gdje dje su D i E zastavice. Ili zavrsni dio na RUSH-u.