Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako odu live service putem isti kurac ce biti.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Live service je loophole da mogu dici sidro kada god zele. To je doslovno kreacija advokatskog tima. Da je bio premium i da su ga ljudi kupili, sada bi na silu morali izbacivati sadrzaj.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo vidi koliko ima polu-praznih servera. Neki zapocnu i zavrse sa 15 ljudi. Jos je vikend, quarantine ovo ono:

    [​IMG]
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo ja se sa rajom spremam malo rokat i evo sta mi izbaci CQ servera, koji su puni. One sa malo ljudi i nisam stavio da mi izbacuje

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    NAILS likes this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja zadnji par dana poslije 12 malo igrao i jako tesko pun server da nadjem na pojedinim mapama. Ne bude ni trecina kao kod tebe. Ne znam sta je sa PC igracima. BF4 ima dosta dosta vise.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tek sinoc primjeti da su Frontlines ubacili na kratko. Jedini MP trofej koji mi treba je 10 zastava zauzetih na tom modu. Nisam nikad igrao prije. Haj reko da vidim igra li iko, kad ono 30ak servera punih ima. Lol Sad vidim sto nisam igrao. Koje kempanje, pa oni kemperi u CQ su mala maca za ove Pokemone. Lol Al'barem sam rijesio trofej.

    Edit: a krenuo sam po prvi put igrat i SP kampanju. Odmah na hardcore. U mozda sat igranja desilo mi se 3 puta da Svabski vojnici koje hocu snajpat, propadnu kroz mapu. Lol
     
    Last edited: Apr 28, 2020
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta kampanja sa par misija je, sto se vizuelnog dijela tice, beton. Animacije, muzika, grafika. Prezentacija overall.

     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ja samo hocu da prekucam 3 War Stories na hardcore, i dobijam platinum. Tu Tiger misiju ne moram ni igrati. Mozda za onaj skin sto daju, ali cisto sumnjam.
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Vrijedi li kupiti samo radi singleplayera? Vidim da su je spustili na $15.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne vrijedi.
     
  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    bolje plati 4-5 eura za origin access i probaj single player :)
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Toliko i vrijedi 4-5 eura, sve preko bolje uzmi mesa za rostilj :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    SP je meh. Igram na najvecoj tezini hardcore gdje te skoro pa one shot mogu, i opet zavrsim chapter za 1h igrajuci stealthy ko da je AC. Ima samo 4 poglavlja. Da igram na normal/medium, mozes za pola sata proc bez problema.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta dobiješ uz Delux Edition ? haha........

    Odigraj narodnjaka.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Vidim i za SP je entuzijastican feedback :D Nista, onda turbo folk edition ide.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako je M1A1 sad zabavan. Na Devastation ga koristio. Extended magazin i udri. 65 killova (-3 sa V1). :D[​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    ..a meni si govorio da nije cemu :D Zaboravio sam na tu pusku.

    By the way, BF6 ce isto biti live service. Ili ti ga, vjecni early access.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa nju su bili nerfali do neigrivosti. Mislim da su je buff kad su vracali ttk.

    Live service je vjerovatno nametnuto od strane ea. Mada nebi cudilo i da je dajs inicijativa. Od svih gluposti u bf to je najveca.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema DICE samostalnost. DICE je EA. To je jedna kompanija samo eto, DICE je EA studio. Eto Activision uzeo 1bil od mikro-transakcija za Q1 ove godine.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ohhh snappp! DICE makes impossible things possible. Hahahaha[​IMG]